Video düzenleyici Türkçe

Konu, 'Symbian S60v3 Video Kayıt / Video Oynatıcı' kısmında adem_1990 tarafından paylaşıldı. Okunma: 34193 | Cevaplanma: 82

1. video düzenleyici programıdır ve n73 de test edilmiştir program hakkında kısa bi yorum yapiyim program seçtiginiz resimleri slayt yapma ve bu slaytı arkasında seçtiginiz müzikle beraber(seçtigniz mp3 sesi kalitesi sesinde fazla bi düşüş olmuyor) kaydedebiliyor ve video kesme ses degiştirme felan özellikleri var ........ yorumlarınızı bekliyorum

Yazan: adem_1990

Video düzenleyici Türkçe - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

Mansurcan, bedo_0303, elbiss ve 85 kişi daha bunu beğendi.
  2. hocam paylaşım için teşekkürler n96 da böyle bişey yoktu güzel oldu

3. teşekkürler

4. v 2nd oluyor mu ?

5. hocam n73 de denedim çalıştı v2 derken nos 9,1 i kastediyosun demi s60 v2 diyosan olmuyor amahacksız tellerde çealışıyormu bilemem denemekte fayda var teşekkürler için saolun arkadaşlar ....

6. v2 derken sabahki profilinde N72 gözüküyordu. Onun için sordum. N70te denedim yüklemedi zaten...

7. ya arkadaşım kusura bakma ben onu üye olurken yanlış yazdım bugün farkettim ve düzelttim program n72 ye olmaz yani os 9,1 ler için

8. sağol

9. gerekli uygulamaya izin verilmedi diyor telefon hack lı degil tam aradığım bir proğramdı n 73 te

10. Paylaşım için sağol kanka...:oke:

11. senin düşünmen yeter arkadaşım ..

12. eywallah güzel

13. tesekkürler

14. beyendiginize sevindim arkadaşlar

15. teşekkür ederim saol kardeş

16. sende saol

17. thx denicem.

18. eline sağlık deneyelim.

19. Güzel paylaşım. N79 kullanan arkadaşlar telefonlarınızda bu özellik mevcut :)

20. teşekkürler

Yüklüyor...