Viber ne kadar kota yiyor? Viber'dan konuşunca internet paketime nasıl yansır?

Konu, 'iPhone - iOS Genel & Destek' kısmında fenerli34 tarafından paylaşıldı. Okunma: 11926 | Cevaplanma: 19

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar iphone 3gs kullanıyorum ve viber yükledim. yalnız 3g den bağlanınca bunun kotaya nasıl yansıdığını merak ediyorum. arkadaşlar lütfen yardımcı olursanız sevinirim.
  2. Bunda sinirsiz net kullan bem viber Vodafone eski cepnet ile rahat kullaniyorum
  3. hocam işte maalesef netim sınırsız değil ve sınırsıza geçemiyorum hattımın taahhütü var ondan merak ediyorum.
  4. Konusma cok yer sesli oldugundan mesajlasma olsa yeterdi
  5. mesela dakikası kaç kb tır hocam.
  6. Ben kullaniyorum viber ama hic dikkat etmedim sinirsiz oldugundan
  7. Bi keresinde hucresel veriyi acip deneme amacli yanimdaki kisiyi caldirip kapamistim. 2 mb a yakin gitmisti. Konusmayi da ona gore siz dusunun artik.
  8. :evet: anladım çok değil aşırı! :ohannes:
  9. off ne yaptın hocam paketi viber a yediririz valla :)
  10. Valla olani soyluyorum. Hatta cok iyi hatirlarim son 1,5 mb kota kalmisti. Actim huc. veriyi caldirip kapadim. Yani siz deyin 20, ben deyim 15 saniye. Bi baktim kota bitmis 50 kurus da internet ucreti yazdi. Hadi 500 kb i diger uygulamara gitti desek, ee yine cok yakiyor bu viber.
  11. dakikada ortlama 300 kb falan yiyormuş. yani bir saat konuşmada yaklaşık 20 mb eder. çokta fazla değil aslında.
  12. Hmmm.Öyleyse iyiymiş ama kotalılar için pekte fazla iyi değil :(
  13. haklısın ancak bir arkadaş çaldırınca mb falan gidiyo dedi onu duyduktan sonra bu iyi geldi :D
  14. :evet:
  15. Kesin bir bilgi mi bu? Cunku bizzat sahit oldum ben.
  16. Kotalilar icin iyi degil
  17. evet hocam arkadaşım denedi 2 kere 250-300 arası bişey yiyor dakikada
  18. Kotana dikkat et ve güle güle kullan :D
  19. Saolasın bende bunu merak ediyordum araştırdım bulamamıştım wifiden sorun yok ama paketle hiç denemedim denicem şimdi...
  20. Bunda hd ses kalitesi var tabiki oda ya hizli net olacak yada 3g tam cekecek
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. viber çok internet harcar mı

,
  2. viber ne kadar internet yer

,
  3. viber ne kadar internet harcar

,
  4. viber ile konuşmak kaç mb,
  5. viber internet kullanımı,