Ve Facebook da yasaklanıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pure Life

Pure Life

Üye
    Konu Sahibi
Ve Facebook da yasaklanıyor
Twitter ve YouTube‘un ardından Facebook da Türkiye'deki kullanıcılar için yasaklanıyor. Bugün Suriye ilgili tapelerin ardından YouTube’un kapatılabileceği gündeme gelmiş ve çok geçmeden TİB’in idari kararıyla popüler video paylaşım platformuna erişim engellenmişti.

Star TV ana haber bülteninde verilen bilgiye göre TİB, Facebook’u da kapatmaya hazırlanıyor. Bu gelişme haberde "Facebook'un da kapatılacağı yönünde ciddi emareler var. TİB'den Facebook'un kapatılması için bir takım başvuruların yapıldığı bilgisi bize ulaştı"sözleriyle duyuruldu

UpOneTR

UpOneTR

Üye
çok ta tın pehhh

Peocawe

Peocawe

Üye
Türkiye Cumhuriyeti'nin çok büyük bir karanlığa girişinin başlangıcıdır bu. Bu tarihi not alın.

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
0MG90

0MG90

Üye
Kullanmıyorum ama nereye kadar böyle?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Facebook, Türkiye ile bilgi paylaşımına açık olduğu için kapatacaklarını sanmıyorum. Bekleyip görelim.

• Beğen
Tepkiler: mhmtkhrmn ve muhammed4949
mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
Forumları bari kapatmasalar :ehe

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
SakirtAbiler

SakirtAbiler

Üye
Dnsler hazırda googleyi bile yasaklayabilirler :ehe:ehe:ehe:ehe

Pure Life

Pure Life

Üye
    Konu Sahibi
Ozan var kesin bunların arkasında diyip maxiyi de kapatırlarmış:haha:

mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
Bizim foruma dokunmasınlar da, diğerlerine ne yaparlarsa yapsınlar diyesin geliyor hani. :islik
Öyle olursa burası yemin ediyorum boş adam kaynar :) Bi tarafta aşk acısı çekenler, diğer tarafda durmadan şairlerden alıntı yapanlar falan düşünemiyorum bile :zong:

• Beğen
Pure Life

Pure Life

Üye
    Konu Sahibi
Siyaset yapmak istemiyorum forumda fakat bu insan her şeyi yapar bir takım şeylerin üstünü örtmek için.

Eğer yine iktidara gelirse o zaman önümüzde ki 5 yıl içerisinde neler olur düşünemiyorum bile.
Yapma siyaset yapma şimdi gelirler valla:kro2:

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Adamlar sadece kendilerine yasaklıyorlar. Dns ne demek bilmiyorlar :ehe

• Beğen
Tepkiler: SakirtAbiler
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Arkadaşlar politik düşüncelerinizi kendinize saklayın, yahu siyaset yapmak istemiyorum derken bile siyasi içerikli mesaj yazıyorsunuz. :zzz:

• Beğen
Tepkiler: mhmtkhrmn
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Adamlar sadece kendilerine yasaklıyorlar. Dns ne demek bilmiyorlar :ehe
Twitter kapatıldığında bir görsel paylaşılmıştı, çok gülmüştüm. Yorumun aklıma getirdi bak şimdi. :) Siyasi içerikli olduğu için paylaşmam hoş olmaz.Görselde; Bir siyasetçi şu kanalda buluşalım dostlar diye tweet atmış. Başka bir twitter kullanıcısı da "Sizinkiler bu tweeti göremezler, e bizde zaten izlemeyiz, sana kolay gelsin. diye tweetlemiş.:kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
0MG90

0MG90

Üye
Vpn ne işe yarıyor :):):)

mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
İp adresini yurt dışındaymış gibi göstererk yasaklı sitelere girmeni sağlıyor VPN

Pure Life

Pure Life

Üye
    Konu Sahibi
Twitter kapatıldığında bir görsel paylaşılmıştı, çok gülmüştüm. Yorumun aklıma getirdi bak şimdi. :) Siyasi içerikli olduğu için paylaşmam hoş olmaz.Görselde; Bir siyasetçi şu kanalda buluşalım dostlar diye tweet atmış. Başka bir twitter kullanıcısı da "Sizinkiler bu tweeti göremezler, e bizde zaten izlemeyiz, sana kolay gelsin. diye tweetlemişti.:kıskıs:
Söyle merakımızı uyandıır sonra paylaşamam de oldumu şimdi :duvar2:

• Beğen
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Keyifli forumlar
Diğer konu da olduğu gibi uyarı vermek zorunda kalmadan konu :locked:

• Beğen
Tepkiler: 0MG90 ve OttomaN TigeR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt