Üzerinize Kayıtlı Hatları Ögrenme...

Konu, 'Turkcell Destek / Sorun / Şikayet' kısmında carnewam21 tarafından paylaşıldı. Okunma: 17423 | Cevaplanma: 14

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. TURKCELL : 0212 313 00 99

VODAFONE : 0212 367 50 00

AVEA : 0212 478 68 78

Bu numaralara faks çekerek adınıza kayıtlı hatları öğrenebilirsiniz. Çekeceğiniz faksta:

1- ARKALI-ÖNLÜ KİMLİK FOTOKOPİSİ

2- KİMLİK FOTOKOPİSİNN ALT KISMINA " ADIMA KAYITLI OLAN HATLARIN TARAFIMA BİLDİRİLMESİNİ RİCA EDERİM" YAZARAK BİR BEYAN

3- ONUN ALT SAĞ KISMINA İSMİNİZ VE ALTINA İMZANIZ (İMZA ÇOK ÖNEMLİ)

4- ONUN ALTINA DA İRTİBAT NUMARANIZI YAZARAK, SİZİNLE İRTİBATA GEÇECEKLERİ BİR NUMARA YAZACAKSINIZ

5- TELEFON NUMARASI YANINDA İRTİBAT E- MAİL ADRESİ VE POSTA ADRESİ DE YAZILMASI YARARLI OLUR

arslansem ve Catty bunu beğendi.

2. Teşekkürler , Güzel Bilgilendirme :)

3. ne kadar duygulandım anlatamam:D:D

4. Ya uğur bugün sana birşeyler olmuş nerden buldun bu bilgileri

5. ben bulurum:D:D

6. Duygulandığın kısım neresi acaba ?....

7. önemli deil:D

8. teşekkürler

9. Güzel ve faydalı bilgi.Teşekkürler ;)

10. Turkcell Platinum abone olan kisiler de Platinum musteri hizmetlerini arayarak bu basvuruyu yapip 1 saat icinde bile bu bilgiyi sozlu olarak alabiliyorlar.Bilginize arkadaslar

11. vay be aramızda tatile gitmeyip calışan arkadaşların olması şahsen beni duygulandırdı.calışmalarınızdan tebrik eder devamını bekleriz .saygılarımızla..........

:)

12. güzell bilgi

13. teşekkürler benim adıma 2 hat çıktı bilmediğim turkcell bence herkes öğrensin sonra pişman olmayın

14. öğrenmek lazım faks çekip

15. gereksiz bir bilgi...

hem nüfüs cüzdanı bide imza... numaraların turkcel veya avea veya vodafona ait olduğu bile belli değil...yok artık. hem imzamı napcaklar...üzerine şu kadar borçlusun yazsa neyi ispat edeceksiniz...bırakın bu işleri...

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. 0212478 7878 numarali telefon