Uygulamaları Hafıza Kartına Taşıyınca Telefon Yavaşladı ve İkonlar Default Oldu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vlkn216

Üye
    Konu Sahibi
Uygulamaları Hafıza Kartına Taşıyınca Telefon Yavaşladı ve İkonlar Default Oldu
Uygulamaları yönet kısmından mümkün olan uygulamaları hafıza kartına taşıyınca telefon çok yavaşladı kasmaya başladı dokunmatiği bile bozuldu kastığı için. Ayrıca hafıza kartındaki uygulamaların ana ekrandaki kısayol ikonları default oluyor. Uygulamaları telefon hafızasına taşıyınca herşey normale döndü hiç bir sorun kalmadı bilgisi olan var mı neden böyle oldu? :allalla:

nexpow

nexpow

Üye
bizde böyle bir sorun olmadı

mkemalynd

mkemalynd

Üye
Bende de böyle bir sorun yok

61semih

61semih

Üye
bendede olmadı hangı sorun hafıza kartından kaynaklanıyor olabılırmı.class kaç ? gerçi ben class 4 kullanıyorum bır sorun yok

vlkn216

Üye
    Konu Sahibi
Class dediğiniz nedir?

xinsurer

xinsurer

Üye
Ben de 8GB class 4 kullanıyorum ama galiba 16GB Class 6'ya geçmek gerekiyo artık, telefonun class 6 ile daha hızlı olacağı kesin..

----------Eklendi @ 21:39:54 ---------- Yazıldı @ 21:38:30 ----------

Class dediğiniz nedir?

sd kartın üzerinde yazar kartın class kaç olduğu.. class kartın okuma ve yazma hızını gösteren bir derecelendirme sistemidir..

last321

Üye
bence de kartla alakalı olay teli tam desteklemiyo olabilir

vlkn216

Üye
    Konu Sahibi
ben kart almadım zaten telefonun içinde vardı neden böyle oluyor ki değiştirmek gerekiyor galiba (Htc Desire S) :allalla:

AutoMManiak

AutoMManiak

Üye
ARKADAŞIM GİT HEPSİBURADAYA ORDAN CLASS 10 16gb SİPARİŞ VER 75 TL UCUZ BİŞİ TELEFON ACAYİP MANYAK OLUYOR NORMALDE DOSY ALARA GİRDİĞİNDE 3 SANİYE BEKLİYODUM ŞİMDİ TIKLAMAMLAR GİRMESİ BİR OLUYOR :D

xinsurer

xinsurer

Üye
ARKADAŞIM GİT HEPSİBURADAYA ORDAN CLASS 10 16gb SİPARİŞ VER 75 TL UCUZ BİŞİ TELEFON ACAYİP MANYAK OLUYOR NORMALDE DOSY ALARA GİRDİĞİNDE 3 SANİYE BEKLİYODUM ŞİMDİ TIKLAMAMLAR GİRMESİ BİR OLUYOR :D

Class 10 da çıkmış mı yaa, iyiymiş.. bu teknolojiye yetişmek mümkün değil..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt