uydudan internete girmek not burda koblolu yok

Sponsorlu Bağlantılar

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
uydudan internete girmek not burda koblolu yok
evet beyler uydudan internete gire bilirmiyim internette arastirdim ama net bir sonuca varamadim bide arkilr burda koblolu internet yok yani uydu canagiyla girmeyi dusunuyorum

besim.farhan

besim.farhan

Üye
şaka....
degil mi?

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
valla dogru yapan var giren sen ne diyosun kardesim :D

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Bi bizede biraz bilgi versen iyi olur
Yada onlar sana şaka yapmış olmasın :-)

bayon

Üye
yok kardeşim öyle birşey o senin dediğin uydu net aboneliği ile oluyor gelip bi aparat felan takiyorlar öyle internete dönüşüyo yani bunu senin kendi imkanlarınla yapmaa şansın yok kesin ve net.

- - - Eklendi - - -

çünkü bende bi ara böyle internet arayışı içindeydim araştırmadigim yöntem kalmadı

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
yok kardeşim öyle birşey o senin dediğin uydu net aboneliği ile oluyor gelip bi aparat felan takiyorlar öyle internete dönüşüyo yani bunu senin kendi imkanlarınla yapmaa şansın yok kesin ve net.

- - - Eklendi - - -

çünkü bende bi ara böyle internet arayışı içindeydim araştırmadigim yöntem kalmadı

bende zaten uydu neti diyorum ya para vermeye hazirim sadece internete gire biliyim bu uydu net koblolu internet gerektirmiyor dimi

bayon

Üye

bende zaten uydu neti diyorum ya para vermeye hazirim sadece internete gire biliyim bu uydu net koblolu internet gerektirmiyor dimi
hayır gerektiriyor direk kabloyu pc nin Ethernet soketine takıyorsun yada modeme işte

- - - Eklendi - - -

ve aylık para ödüyorssun

bayon

Üye

iyde burda kablolu internet yok

kardeş ben anlayamadım valla seni bu linkte bütün sorularına cevap var en iyisi burayı oku bayağı yardımcı olacaktır sana

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi

kardeş ben anlayamadım valla seni bu linkte bütün sorularına cevap var en iyisi burayı oku bayağı yardımcı olacaktır sana

krdesim ben onu hepsini okudum ama turklekomun getirdigi koblolu internet gerekiyomu

ecel54

ecel54

Üye
arkadaşın anlatmak istediği interneti direk yerine uydudan alıp modeme kablo ile bağlayarak kullanmak galiba ama benim bi bilgim yok

Üst Alt