Utorrent yardım lütfen

Konu, 'PC Yazılım Destek' kısmında joker.. tarafından paylaşıldı. Okunma: 654 | Cevaplanma: 7

1. Utorrent yardım lütfen

arkadaşlar sorunum utorrentten bişi indirirken oyun açınca indirme hızım 0 a düşüyo oyunu kapatır kapatmaz hız yükseliyor oyun farketmiyo ne açarsam hız düşüyo.sorun hakkında fikri olan ve çözümü bilen biri yardımcı olursa sevinirim

Yazan: joker..
  2. Oyun online mi ?

3. :hmmm normalde torrent tüm interneti sömürür..

4. Bendede tüm hattı kullanamıyor :)

5. hayır online değil mesela gta 4 veya run açınca öyle oluyor.

6. Bende anlayamadım bende oyuna girince hızlanıyor. Veya alttayken hızlı masaüstüne aldığımda yavaşlama oluyor yani tam tersi :hmmm. Bu torrent olayını anlayamadım. Neden seederlara gerek duyuyoruz. Torrenti eklediğimiz zaman neden direk dosyayı son hız çekemiyoruz ki.

7. oyuna girince hızlanması ilginç ve iyi birşey :) ama söylediğin sence de saçma değil mi bir dosyayı indirmek için bir kaynağın olması gerek düşünürsen sende anlarsın zaten

8. Mesala turbobit. Tıkladığım an son hız iniyor.(50kb/s ama premuim olsam gene son hız olcak). Ama torrent başlatılıyor eşler aranıyor bağlanıyor iniyor falan diye baya bekletiyor ve seed edilmeyince çok yavaş iniyor.

Utorrent yardım lütfen konusuna benzer içerikler

1. Utorrent ( 8 Mayıs 2012 | PC Yazılım )

Utorrent ayarlarını bilen varmı?? normalde 200 ile indirmesi gerekirken hız yerlerde sürükleniyo yardım edebilecek varmı
  2. uTorrent yardım ( 4 Ekim 2012 | PC Yazılım Destek )

Bi oyun indirdim ama nasıl açacam ben bunu bilemedim. 4 part var ve tıklayınca disk yazma aracı açılıyo, boş cd istiyo. Şimdi ben cd-lere yazdırıp tekrar mı yükleyeceğim :hmmm
  3. Yardım; utorrent başladığı anda hiç bir link açılmıyor. ( 1 Aralık 2012 | PC Yazılım Destek )

Merhaba utorrent kullanıyorum. Bağlantı hızım yeterli. Ancak utorrent henüz açılıp download veya upload başlamadan internet trafiğim felç oluyor. Hiçbir tarayıcıda hiçbir site açılmıyor ancak ne gariptir ki bağlantı var ve başlamış bir indirme...
  4. Uygulama Lütfen Yardım. ( 30 Eylül 2013 | Android Uygulama ve Oyun Yardım )

Selam Arkadaşlar. Everpad Sc-902 Markalı çin malı tabletimi Nası rootlarım ? bu konu hakkında hiçbir bilgim yok. Hangi programları yüklemeliyim ne yapmalıyım ? Es Selamun Aleyküm.
Yüklüyor...
03 Eylül 2015 Perşembe - 22:09:21