usb ile pc deki Interneti telefonda kullanma nasil oluyor

Konu, 'HTC Android Yazılım' kısmında bayramalex tarafından paylaşıldı. Okunma: 5832 | Cevaplanma: 3

1. usb ile pc deki Interneti telefonda kullanma nasil oluyor

telefon htc hd desire yardımcı olur musunuz lütfen

Yazan: bayramalex
  2. Var mı öyLe birsey yahu , telefondaki interneti pcde kuLLanmayı biLiyorum ama bunu iLk kez duyuyorum.

3. http://www.htc.com/tr/support/howto.aspx?p_id=440&id=146311&p_name=htc-one-x şuna bi bak

4. Usb ayarlarinda internet geçişi mevcut ona bastığınızda pcdeki neti kullanmakta nasıl yapılır
    1 usb kablosuyla teli pcye bağlayın
    2 usb hata ayıklama ve usb bağlı simgeleri çıkacaktır
    3 usb bağlı tikliyoruz
    4 usb girişi başlıklı bölümü seçiyoruz sadece internet geçişini seçiyoruz
    5 teli usb kablosunu çıkarıp tekrar taktigimizda internet geçişi açılacaktır

usb ile pc deki Interneti telefonda kullanma nasil oluyor konusuna benzer içerikler

1. USB Kablo ile Pc deki interneti Cep telefonunda kullanma ? ( 1 Temmuz 2011 | Symbian S60v3 Destek )

Merhaba. Araştırdım bu konuyu ama bulamadım. Bluetooth ile olduğunu biliyorum, bluetooth ile olur diye yazmayın :D Acaba usb kablosu ile nasıl pcdeki interneti cepte kullanabilirim ? Şimdiden Teşekkürler..:allalla:
  2. PC deki Programları Telefonda Kullanma ( 1 Şubat 2012 | Android Genel )

Bu Program .exe Android Telefonda Nasıl Çalıştırabilirim. Program Link : Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam Program Açıklama : Bedava Tv İzleme - Lig Tv İzleme - Dizi İzleme - Sinema Tv - Çizgi Sinema vs. İçermektedir. Boyutu 1MB...
  3. Pc deki neti tele usb ile bağlamak ? ( 24 Kasım 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

Kablolu neti nasıl telefonuma bağlarım denemedim şuan pcm yok usb takarak nasıl olabilir
  4. Android ile Pc deki İnterneti Kullanma ( 22 Mart 2013 | Android Genel )

Merhaba arkadaşlar Pc nizde kablolu internet mevcut ve siz bunu android de kullanmak istiyorsunuz, biliyorsunuz ki Windows 7 ile gelen geçici ağ kurma olayı android cihazları etki etmiyor.Bir kaç yazıda okudum telefondaki birkaç wpa dosyalarını...
  5. Bilgisayardaki Interneti Telefonda Kullanma ( 23 Kasım 2013 | Android Genel )

Selamlar, elimde bir tane kullanmadığım android telefon var. evdeki internetim kablolu, bilgisayarım masaüstü. bu telefonu modem olarak kullanarak kablolu interneti kablosuza çevirebilirmiyim ?
Yüklüyor...
30 Temmuz 2015 Perşembe - 21:12:39