usb bağlantısı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
talha1996gs

talha1996gs

Üye
    Konu Sahibi
usb bağlantısı
arkadaşlar general mobile discovery 2 telefonumda dün itibariyle ekran siyah. kullanırken bir anda ekran karardı. sanırım donanımsal bir sorun. garantiye göndermeden önce içindeki fotoğraflara ulaşmam gerekiyor. bilgisayara bağlayınca sadece şarj oluyor yığın depolama açamıyorum. bunu yapabileceğim bir pc suite tarzı program var mı?
Telefonu kapatıp açabiliyorum ses geliyor. tuş kilidini de ezbere açıyorum ekran sürekli siyah.
recovery modda da aynı siyah ekran. flashtool ile çince recovery flashladım sonuç yine aynı siyah ekran yani sorun donanımsal sanırım.

Invoke

Invoke

Üye
recoveryde telefonu pcye bağladığında olmuyor mu?

talha1996gs

talha1996gs

Üye
    Konu Sahibi
recoveryde telefonu pcye bağladığında olmuyor mu?
recoveryde pcye bağlıyorum ama belleğe nasıl ulaşabilirim onu bilmiyorum. recoveryde bağlıyken telefona girebileceğim bir program var mı?

Invoke

Invoke

Üye
recoveryde pcye bağlıyorum ama belleğe nasıl ulaşabilirim onu bilmiyorum. recoveryde bağlıyken telefona girebileceğim bir program var mı?

Direk görüp açıyor bende. :D
** twrp>mount>enable/disable mtp seçeneği vardır zaten ama karanlıkta nasıl göreceksin. :D
** adb pull // komutu ile de deneyebilirsin. Bi' arat googleda.

• Beğen
Tepkiler: talha1996gs
talha1996gs

talha1996gs

Üye
    Konu Sahibi
aslında bir simulasyon programı olsa yani telefon ekranını bilgisayarda görebilsem ve yönetebilsem çok kolay olacak çünkü telefon açılabiliyor. son söylediğiniz işe yarayacak gibi ama yapabilirsem tabiki.
Direk görüp açıyor bende. :D
** twrp>mount>enable/disable mtp seçeneği vardır zaten ama karanlıkta nasıl göreceksin. :D
** adb pull // komutu ile de deneyebilirsin. Bi' arat googleda.
telefonda usb hata ayıklama modu sanırım kapalıydı o yüzden işlem yapamıyorum. modu bilgisayar üzerinden açabilme imkanım var mı?

exp_l0it

exp_l0it

Üye
ekrana isik tutmayi denedin mi ?
lambalar patlasada piksellerin goruntu verdigini umuyorum, ben ybuntu kullanirken isiklari kapatiyodum, telefon flas isigini acip da is de gorebiliyodum. bi deneyin derim

talha1996gs

talha1996gs

Üye
    Konu Sahibi
ekrana isik tutmayi denedin mi ?
lambalar patlasada piksellerin goruntu verdigini umuyorum, ben ybuntu kullanirken isiklari kapatiyodum, telefon flas isigini acip da is de gorebiliyodum. bi deneyin derim
hocam önerin için teşekkürler de lambaların patlamasıyla ilgili bir durum değil gibi.

exp_l0it

exp_l0it

Üye
  • Beğen
Tepkiler: talha1996gs
cihanata_1

cihanata_1

Üye
sadece şarj modunda olduğu için bilgisayar görmez ama twrp yüklüyse twrp modunda görebilir:)

talha1996gs

talha1996gs

Üye
    Konu Sahibi
sadece şarj modunda olduğu için bilgisayar görmez ama twrp yüklüyse twrp modunda görebilir:)
sadece şarj modunda olduğu için görmüyordu evet. ama hiçbir recoveryde de görmedi. dokunmatiği çalıştığı için uğraşa uğraşa sonunda mtp moduna alabildim. görmeden biraz zor oldu ama sonunda herşeyi yedekleyebildim :alkis şuan garantide anakartı discovery 2 plus'ın anakartı ile değişti. sanırım yarın kargolanır. yardımcı olmaya çalışanlara teşekkürler:bigstar:
:locked:

cihanata_1

cihanata_1

Üye
sadece şarj modunda olduğu için görmüyordu evet. ama hiçbir recoveryde de görmedi. dokunmatiği çalıştığı için uğraşa uğraşa sonunda mtp moduna alabildim. görmeden biraz zor oldu ama sonunda herşeyi yedekleyebildim :alkis şuan garantide anakartı discovery 2 plus'ın anakartı ile değişti. sanırım yarın kargolanır. yardımcı olmaya çalışanlara teşekkürler:bigstar:
:locked:
çözülmesine sevindim,görmeden de iyi başarmışsın:locked2:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Şikayet sistemimizi kullanabilirsiniz. Konu sahibi isteğiyle kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt