USB Audio Player PRO v2.6.4

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
USB Audio Player PRO v2.6.4
USB Audio Player PRO, Android cihazlar için yayınlanan alternatif müzik oynatıcıdır. Android 4.0 ve üzeri gerektirir.

Yenilikler:
• When scrolling through large folders in the 'Local Folder' option, the album art could display erratically. Solved.
• App ignored system-wide screen orientation enable option. Solved.
• Embedded art didn't show for .cue files. Solved.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: 'Şeref', KacakMazot, celilcemre ve 1 kişi daha

Teks@s

Teks@s

Üye
Aha buda v2
USB Audio Player PRO, Android cihazlar için yayınlanan alternatif müzik oynatıcıdır. Android 4.0 ve üzeri gerektirir.

Yenilikler:
• Added replay gain option.
• .cue files can now be used in combination with DSD files.
• Added quality setting for DSD-to-PCM conversion to be able to play DSD files on slower Android devices.
• Decoder thread optimization.
• Solved 64-bit issue with DSD files.
• Solved problem with starting the app on Meizu phones due to a library conflict.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
Buda son sürümü kardeş v2.6.3 böyle pahalı güzel bir uygulamayı kimse beğenmiyormu özellikler Yüksek kaliteli medya oynatıcı 32-bit çözünürlük ve herhangi bir örnekleme hızı kadar USB ses DAC destek! WAV, FLAC, MP3 ve DSD dosyaları da dahil olmak üzere herhangi bir popüler formatı oynayacak. Bu uygulama Android tüm ses sınırlarını atlayarak, her HiFi tutkunları için olması gerekir. Bir USB DAC olmadan uygulama hala etrafında en kaliteli medya oynatıcıları biridir. Eğer DAC bağlamak için bir USB OTG kablosu gerektiğini unutmayın, herhangi bir sınıf uyumlu USB ses aygıtı çalışması gerekir.

• Beğen
Tepkiler: erdew ve KacakMazot
KacakMazot

KacakMazot

Üye
İlk defa gördüm bunu. Denemekte fayda var, şuanda iniyor teşekkürler paylaşım için.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

KacakMazot

KacakMazot

Üye
İlk defa gördüm bunu. Denemekte fayda var, şuanda iniyor teşekkürler paylaşım için.

Bende çalışması ***** hatası veriyor. Ürün orjinal değildir diye. Android 6

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Wpnin Arayüzüne Benziyor SAnki :ehe

manisaa

manisaa

Üye
Yüklenebilse en iyilerden ama yükleyemiyorum

Teks@s

Teks@s

Üye
Yüklenebilse en iyilerden ama yükleyemiyorum
Neden yukleyemiyorsun link saglam
Lg g4 de denendi Çalışıyor test etmeden yayınlamıyorum diğer cihazlarda test imkanım yok deneyenler marka ve model yazarak arkadaslara yardimci olsun

manisaa

manisaa

Üye
Lisans sıkıntısı var
Satın aldın herhalde sen

ali.44

ali.44

Üye
Lisans hatası veriyor belki rotlu cihazlarda olur

KacakMazot

KacakMazot

Üye
Neden yukleyemiyorsun link saglam
Lg g4 de denendi Çalışıyor test etmeden yayınlamıyorum diğer cihazlarda test imkanım yok deneyenler marka ve model yazarak arkadaslara yardimci olsun
Senin cihaz rootlumu ? Bende lisans sorunu veriyor. G3 marsmallow root yok şuan. Acaba marsmallow olmasından kaynaklanabilirmi ??

Teks@s

Teks@s

Üye
Senin cihaz rootlumu ? Bende lisans sorunu veriyor. G3 marsmallow root yok şuan. Acaba marsmallow olmasından kaynaklanabilirmi ??

Hayir ben roota karsiyim lg g4 sorun yok senin problemi cozemedim bende bir tane daha usb okuyucu uygulama var pro otg kablosuyla fat yazilimli usb diskleri okuyor telden diske diskten tele veri alisverisi yapabiyor bir ara onu veririm

KacakMazot

KacakMazot

Üye
Çok iyi olur. Teşekkürler ilgin için :)

Teks@s

Teks@s

Üye
Simdi baktim arsivimden otg disk ploer pro ymus formlardaformlarda bir alt surumu var diye ben koymamistim siteye sitede ara bulursun

• Beğen
Tepkiler: KacakMazot
KacakMazot

KacakMazot

Üye
Saol bakıyorum şimdi.

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Yeni sürüm eklendi.