Ürün Servis Takibi

Konu, 'Samsung' kısmında gmmagduru tarafından paylaşıldı. Okunma: 4093 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ürün Servis Takibi

Arkadaşlar telefonumu darty'den aldım ama samsung'un sitesini takip etmem gerekiyor telefonumun tamirat aşamasını öğrenmek için değil mi? nasıl gireceğim internete? ne yazıp da öğreneceğim telefonumun durumunu söyler misiniz... teşekkürler...

Yazan: gmmagduru
  2. İlginçtir az önce baktım Samsung Türkiye' ye ama Arıza Takiple alakalı birşey göremedim.Bence siz 444 77 11 nolu telefondan Samsung Çağrı Merkezine ulaşıp bu sorunuzu onlara yöenltin.En net cevabı oradan alırsınız.

Ürün Servis Takibi konusuna benzer içerikler

1. Ürün takip yazılımı ( 1 Ekim 2009 | Webmaster )

Basit bir ürün takip yazılımı arıyorum, şöyle ki; Sadece ürün adı ve fiyatı yer alacak, tek tek elle girildikten sonra, bir arama ile ürün adı yazıldığında fiyatı çıkacak karşıma. Bu işlemlerin... Kaynak ...
  2. Cep Takip (Teknik servis takip ve yönetim programı) Kendi yapımım. ( 26 Ekim 2010 | Cep Telefonları Genel )

Cep Takip, Teknik servis takip ve yönetim programı olarak tarafımdan hazırlanmıştır. Programın %90 lık kısmı bitmiş, 7 - 8 serviste ayrı ayrı denenmiş bir problem gözlenmemiştir ve şu anda kullanımda bir sorun yaşanmamaktadır. Programı henüz...
  3. nokia shop servisteki cihaz takip ( 27 Temmuz 2011 | Symbian^3 Genel )

arkadaşlar telefonumu 18 temmuzda nokia shopa servise verdim. Cihazı nasıl takip edebilirim ? mesela genpaya verince internet sitesinde cihaz takip yerinde imei numarasını girip durumuna bakılabiliyor nokiada böyle bişey yok mu ? aradım bulamadım...
  4. servisteki telefonumu nasıl takip ederim? ( 27 Temmuz 2013 | Cep Telefonları Genel )

samsung bursa yetkili servis ebru iletişime telefonumu kargo ile yolladım şu anda 3-4 gün oluyor,internet üzerinden nasıl takip ederim.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Temmuz 2015 Cuma - 6:03:33