Unsigned Uygulamaları Yüklemek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
toprakumit

toprakumit

Üye
    Konu Sahibi
Unsigned Uygulamaları Yüklemek
Unsigned bütün OS9 kullanıcılarının sorunu.
Neler Yapmalısınız?

1- İlk olarak Sistem Klasörlerine Erişim konusunda anlatılanları yapmalısınız.
2- Python ve Sc-ript Shell programlarını yüklü değilse cihaz hafızasına yükleyin.
3- Ekte UnsignedInstaller.rar 'da klasör içerisinde bulunan .py uzantılı dosyaları "C:\Python" ve "C:\Resource" klasörlerine kopyalayın.
4- Yine ekte bulunan Ped v2.19 programını cihazınıza kurun. (UnsignedInstaller.py dosyasını editlemek için)
5- Yüklemek istediğiniz Unsigned programı hafıza kartına atın. (Klasör içerisine değil)
6- Ped programını açın ve Options>File>Open seçeneklerinden "C:\Python\UnsignedInstaller.py" dosyasını açın.
7- self.file = "E:\unsigneddosya.sisx" satırını bulun ve bu satırı hafıza kartına attığınız Unsigned dosyanın ismini yazarak düzenleyin.
Örnek: Hafıza kartına attığınız dosya adı rotateme.sis ise bu satır aşağıdaki gibi olacak;
self.file = "E:\rotateme.sis"
8- Düzenlemeyi yaptıktan sonra Options>File>Save adımlarını izleyerek dosyayı kaydedin.
9- Yine Ped programında iken Options>Run seçeneğini seçin ve yüklemenin tamamlanmasını bekleyin.

Not: Bu yöntem sadece C sürücüsüne yapılan yüklemelerde test edilmiştir ve her programın çalışacağı konusunda garanti yoktur.

Rar Pas: maxicep.com

Nazy

Nazy

Üye
bilgiler için sağol dostum:):oke:

leiche

leiche

Emekli Yönetici
bilgiler için saol toprakümit

atıkan

Üye
paylaşımın için teşekkür

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Bilgilendirme Için Saolasın :good:

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
saol DOSTUM:D

DUDO

Üye
pyhton nerede

ssddrr1

Üye
Birisi bu konuda yardımcı olabilir mi ?

Zaten bu indirdiğimiz programlarda açılmıyor ki telefonda nasıl açıcaz ? Zaten bunları açabilsek diğer programlarıda açarız Yardım Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt