Unlock Root - Kapsamlı root yapma programı..

Sponsorlu Bağlantılar

yasirarslan

yasirarslan

Üye
p970 cihaz tanımıyor

Haestrk

Haestrk

Üye
baglaniyorum gormuyo

metin1365

metin1365

Üye
I9100G başarılı yeni androd kullanmaya başlamşıtım bu çok iyi oldu :D

MeTeHaN 19

MeTeHaN 19

Üye
desteklenenler listesinde trident yok ne yapacam

Yoqqin

Üye
afedersiniz s5830 um var ve root başarıyla halloldu hatta tekrar yapayım dedim zaten yüklü dedi uygulama. ancak sd karta uygulamaları nasıl taşıyacağım bir söyler misiniz acaba

markete girip link 2 sd uygulamasını indireceksiniz...

yunusalkis

yunusalkis

Üye
kardeşim ben yazılanları sırasıyla uyguladım telefonumu takıyorum root yazısına basıyorum telefonu goruyo ona tıkladıgım zaman altta islemler oluyo yaklasık 15 sn suruyo sonra altta ready yazıyo telefonu kapatıp acıyorum ama superuser yuklu degıl

1ht1baron

Üye
Galaxy gio 2.3.6 olur mu? Deneyen var mı? Ayrıca unroot çalışıyor mu? Unroot yaptıktan sonra garanti geri gelir mi?

yakisikli216

Üye
Kabuk kökü alınamadı! Galaxy ace S5830i de bu sorun cıkıyor yardım ederseniz sevinirim bi türlü root yapamadım tele

hamtunay

Üye
trident A2000 telefona uygunmudur, arkadaşlar görünmediğini söylüyor, yapılması gereken nedir veya başka bir proğram varmıdır, teşekkürler.

calypso16

calypso16

Üye
bende olmuyor 4.0.3 kullanıyorum s2

ayetullah25

ayetullah25

Üye
Samsung Galaxy Y GT 5510 YÜKLEME OLMUYOR ?

sentinel3418

Üye
telefonu görüyor starting adb server yazının peşine get online devices yazısı çıkıyor her hangi bi çözüm yolu var mı?

calypso16

calypso16

Üye
bence bu uygulama telefon seçiyor.hepsinde olmuyor

sentinel3418

Üye
daha öncesinde başka bir programda telefonumun rootlamaya engelli olduguna dair bir ibare aldım belki bundan dolayı program rootlayamıyo telefonumu bunun önüne geçmek mümkün mü bilgisi olan var mı?

cr4sh1nq

Üye
Kardeş flash player'e nasıl yükledin bi anlatsana yaa çok aradım bulamadım bu konuda bilgi şu an merakla yanıtını bekliyorum...

ares01

Üye
cihaza usb cabloyu tak kardeş, sonrasında hiç bir şey yapma ama (ayarlar/gelişim/usb hata ayıklamayı etkin) yapman şart. ROOT dedikten sonra 10 15 sn snra görecektir. seç ve internetten root dosyalarını indirmesini bekle....... ok

- - - Eklendi - - -

Kardeş flash player'e nasıl yükledin bi anlatsana yaa çok aradım bulamadım bu konuda bilgi şu an merakla yanıtını bekliyorum...
..... indirme işlemi sağ alt köşede devam ediyor.... göremeyenler için. sanki program işlem yapmıyormuş gibi duruyor ama netten indrme yapıyor.

VrCrow

Üye
program imei numaranızı karşı tarafa göndermeye yarıyor denemeyin bile

_PiSkO_

Üye
bende beceremedim arc s 4.1.b.0.587

GalaxyNoteII

GalaxyNoteII

Üye
Live With Walkman'de sorunsuz çalışıyor

delamorte

Üye