Üniversite Öğrencisine Dizüstü tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi
Üniversite Öğrencisine Dizüstü tavsiyesi
iyi oyunları kaldırabilecek en az 5 yıl beni idare edebilecek sağlam şık bir şey arıyorum. tavsiyeniz var mı ? fiyat şuan sıkıntı değil gibi

sizce bu nasıl :)

Puck

Puck

Üye
hp ısınma sıkıntısı var diyorlar her yerde başka markalara bakmanı öneririm

ANIL

ANIL

Admin
Pahalı geldi bana daha iyisini bulabilirsin diye düşünüyorum.

OğuzcanAbi

Üye
    Konu Sahibi

Bilgisayarlarla pek ilgili degilimdir aslında insaat muh. Okuyacagim galiba 5 yil boyunca Beni idare edebilecek birsey
Lazım bana yazılım dersleri felan da alicam buyuk ihtimal kurtarsin beni birde oyun da oynayabileceğim bir cihaz lazim gta 5 gibi kalite oyunlarida acsin sık olsun

Samsung atıv ultrabook 9 yakında gelecek mükemmel olmus bence sizce nasıl

Uhops

Uhops

Üye

Bilgisayarlarla pek ilgili degilimdir aslında insaat muh. Okuyacagim galiba 5 yil boyunca Beni idare edebilecek birsey
Lazım bana yazılım dersleri felan da alicam buyuk ihtimal kurtarsin beni birde oyun da oynayabileceğim bir cihaz lazim gta 5 gibi kalite oyunlarida acsin sık olsun

Samsung atıv ultrabook 9 yakında gelecek mükemmel olmus bence sizce nasıl

mühendislikte çizim falan yapacanmı bilmiyorum ama gta V baya gereksinim isteyecek gibi güçlü bi ekran kartlı almalısınki 5 sene idare edebilirsin.

restmod

restmod

Üye
Ultrabooklara bakma islemcileri laptoplar kadar iyi degil ve cogunda sadece intel ekran karti var msi marka laptoplara bak bence 660m ekran kartli falan

bullvodka

Üye
o fiyata Asus N56VZ-S4283H almanı öneririm.

bullvodka

Üye
ayrıca 17.3 taşınması zor mobiliteden uzak bir boyut.
öğrenci olduğun için bunu anlayacaksın. arkadaşlarına giderken gelirken sorun yaşarsın.

15.6" demin dediğim asus alıp eve bir de monitör alırsın arta kalan parayla oyunları daha iyi oynarsın.

foreverthe

foreverthe

Üye

cliolar

Üye
Lenovo y500 sli sy gtx670 den daha iyi skorlar veriyor.

0MG90

0MG90

Üye
Acer'da ısınma sorunu yok onu bir de Sony Vaio serisini öneririm.

umutbabaaa

Üye
Ge60 bakabilirsiniz.

Üst Alt