Üniversite ders seçimi ders kaydı

Sponsorlu Bağlantılar

x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Üniversite ders seçimi ders kaydı
Şimdi ders kaydı listesinde zorunlu, ortak zorunlu ve seçmeli dersler var seçmeli de belirtiyor zaten 1 ders seçiniz vs gibisinden ortak zorunlulara tik atılıyor lakin zorunlu olanlara tik atılmıyor neden?

Bir diğer soruda ders kaydını son sınıfa kadar mı seçecez yoksa bizim eleman şimdi 1. sınıf okuyacak sadece 1. sınıf derslerini mi seçelim?

Hele yardım dostlar :gul:

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı

Enes

Enes

Üye
1. sınıfta dersler otomatik veriliyo bizim okulda :hmmm

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı ve x-scarface
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
2 de nasıl peki sen olayın işleyişini anlat ben anlarım gardaşlık.

• Beğen
Tepkiler: Enes ve -Akıncı
Enes

Enes

Üye
1. sınıfta dersleri otomatik verdi okul bize. bu sene ders seçtim işte kredi sistemi var kredin yettiğince ders alıyorsun. Geri kalan yıllarda ders seçimi yapacaz hep. zorunlu dersler var onların yanına seçmeli ya da kaldığın dersleri alıyorsun. En basit anlamda böyle. Ama okuldan okula sistem değişir mi bilgim yok

• Beğen
Tepkiler: x-scarface ve -Akıncı
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
anladım peki sende zorunlu dersler karşısında tik yeri açıkmıydı yoksa kapalımıydı?

• Beğen
Tepkiler: Enes ve -Akıncı
Enes

Enes

Üye
anladım peki sende zorunlu dersler karşısında tik yeri açıkmıydı yoksa kapalımıydı?
Benim hepsi boştu açıktı önce zorunlulara sonra seçmeliye sonra da kaldığım derse tıkladım

• Beğen
Tepkiler: x-scarface ve -Akıncı
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Okulun sitesinden kendi bölümümün sayfasına gelip müfredata bakıyorum ve orada yazılanları seçiyorum. Her sene böyle

• Beğen
Tepkiler: x-scarface

Üst Alt