Ücret limitiyle Androit telefon tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Madness3131

Üye
    Konu Sahibi
Ücret limitiyle Androit telefon tavsiyesi
Merhabalar,

Ben bir üniversite öğrencisiyim bir yandanda ek gelir için bir kaç işle ilgilenmekteyim nette baya bir araştırma yaptım istediğim nitelikte istediğim ücrete dair tek bir telefon buldum oda sanirim stoklarda yok artık :) öncelikle şöyle bahsedeyim nerdeyse bütün model telefonları kullandım sadece android kaldi kullanmadiğım farkli işlerle uğraştığım için bana wlan,kullanım kolaylığı ayrıca kişiselleştirme orani yuksek bir cihaz lazım fakat şöylede bir durum var ayırabildiğim ücret 300 tl :( sizden ricam bana 300 tl bütceye sahip androit wlani olan bir telefon tavsiyeniz dusundumki burada android kullanan cok kısı vardır ve yardımcı olabilirler uygun olarak bulabildigim bir telefon vardi dedigim gibi oda dell aero idi fakat o kampanya bitmis sanirim aklımdan vdfn smart geciyor fakat buda kısıtlı bir telefon gibi pekte hosuma gitmiyor acıkcası varmidir 300 tl ye önericeğiniz güzel bir android telefon?

Özet Geçiyorum : 300 tl ye android telefon önerileri :)

Turkuaz0

Turkuaz0

Üye
Türkcellin kampanyadaki T Modellerini önerebilirim

ally_snare

Üye
Android kullanmak istiyosanız, en kötü Huawei Ideos x5 almalısınız, sıfırı yok, ikinci el olarak 400-450 liraya bulursunuz sanırım.300 liraya gidipte Android almanın mantığı yoktur.

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
Başlayalım: vodafone smart:wifi gps 2.0 mp kamera 528 mhz işlemci 256 mb ram android 2.2 sürümü.peşin 329 tl turkcell t10:wifi gps 3.2 mp kamera 528 mhz 256 mb ram android 2.1.349 tl trident wt5:wifi gps 3.2 mp kamera 740 mhz işlemci 256 mb ram android 2.2.345 tl karar senin

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
300 liraya android in keyfi çıkmaz

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
Ama başlamak nasıl birşeymiş öğrenmek istiyorsan ayrıca operatöre bağlı kalmak istemiyorsan trident wt5 kalıyor.yoksa 24 ay tahattut verip alacaksın

cahilmuallim

cahilmuallim

Üye
300 tl ya pek birsey olmaz hele 0 cihaz hic olmaz ikinci el bakacaksin ben galaxy s aldim ikinci 1 yıldır sorunsuz sana önerebilecem 2.el samsung galaxy ace galaxy fit olabilir huavei nin t20 si var ama baktim ise yaramaz birde 2 el olarak htc wildfire s belki olabilir araştırabilirsin illaki sıfır almak zorunda değilsi bu tip akilli telefonlar kolay kolay arıza yapmaz

Madness3131

Üye
    Konu Sahibi
evet anladığım kadarıyla andorid icin para lazım biraz daha buda aklimdaki android üstünlüğünü android karizmasini çizdi az cok sanırsam sistem iyiyse androit yazılım iyi calısır sistem kotuyse kotu calisir :) arkadaslar oneriler acıklamalarınız ıcın cok tesekkur ederim aklımda 2.el olarak takılan bir galaxy ace kaldi galaxy fit i pek inceleyemedim ama ace oldukca guzel fakat yaklask 4 sene once yetkili serviste teknısyenlik yaparken samsung tan nefret eden birisiyim içerisi çin malı telefonlarla eşdeğer şekildeydi kalitesiz gibiydi yenı modeller nasıl acaba bilen varmi ? glaxy ace kullanılabılır bır telefonmu ? kullanananız varmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt