u900 konuşurken sesin az geLmesi...

Konu, 'Samsung' kısmında shdytr tarafından paylaşıldı. Okunma: 2322 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. u900 konuşurken sesin az geLmesi...

konuşma yaparken karşıdakinin sesi çok az geliyor birde telefon çalarken sesi az bunların çözümü varmı.? bi ilgilenirseniz sevinirim...

samsung u900 için...

Yazan: shdytr

u900 konuşurken sesin az geLmesi... konusuna benzer içerikler

1. W800i konuşurken ses az geliyor ( 25 Haziran 2010 | Sony )

arkadaşlar bu sorunu programla felan çözebilirmiyiz? Birde joistick sağ ve yukarı fonksiyonunnda aksama var Ankarada nerde yaptırabilirim? :vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur
  2. Erkekler Neden Az Konuşur? ( 23 Ekim 2011 | Aile, Evlilik ve İlişkiler )

Akşam yemeğinde konuşmuyor, televizyonun karşısında tek kelime etmeden oturuyor. Neden? Neden erkeklerkonuşmazlar? Merak edenler için işte size cevaplar… Konuşmak isteyen bir kadın ve suskunluğa gömülen bir erkek… Bu çift size pek...
  3. Konuşurken çok az ses geliyor ( 27 Eylül 2012 | Symbian^3 Cihaz Destek )

c6-01 telefonumda biriyle konuşurken ses çok az geliyor biraz gürültülü bir ortamda duymak çok zor gerçekten bu sesi nasıl arttırabilirim bilen varmı?
  4. Göksel > Bi Seni Konuşurum ( 3 Şubat 2013 | Şarkı Sözleri )

Akşam üstü uğradım sahildeki kahveye Oturup arkadaşların yanına, Sıcak bir çay söyledim İnce belli bardakta Herkes birşeyler anlattı Kimi sırrını paylaştı Sohbet koyuydu doğrusu Konuştukça azalıyor insanın derdi korkusu Ben de senden...
  5. Tavsiye Lumia 920 Ahize Den Sesin Az Gelmesi ( 30 Eylül 2013 | Windows Phone Genel )

Merhaba arkadaşlar.. Konuşurken, karşı tarafın sesi diğer telefonlara göre az geliyor. Bu durum sizlerde de mi böyle acaba? Yoksa benim ahize mi bozuldu. Sessiz ortamlarda fazla etki eden bir durum değil, yalnız araç kullanırken, yada uğultu...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Ağustos 2015 Cuma - 22:12:03