Tuş Kilidi Açma Programları ve OPDA sertifika sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yebtiyatro

yebtiyatro

Üye
    Konu Sahibi
Tuş Kilidi Açma Programları ve OPDA sertifika sorunu
Arkadaşlar ilk sorunum öncelikle OPDA sitesinden sertifika alamamak çünkü sertifika isteği göndereli neredeyse 4 gün oldu ama çıt yok elemanlardan.Normalde bitiş saatini falan gösteriyor bekleme esnasında ama bende göstermiyor bunun nedeni nedir hiç anlayamadım.Alttaki Resim gibi gözüküyor.

Aslında benim OPDA'dan sertifika almamın amacı sadece SPP SlideUnlock programını signed yapmak içindi.İnternette Signed yapılmış bir versiyonunu buldum fakat yinede sertifika hatası veriyor telefon nedenini anlamadım.Eğer aranızda bu programı imzalı bir şekilde bulan varsa paylaşırsa çok memnun olurum ve ayrıca aşağıda linkini verdiğim videodaki programı ilk defa gördüm ve inanılmaz hoşuma gitti acaba onun ismi nedir bilen varsa yazabilir mi ? Şimdiden vereceğiniz her cevap için çok teşekkür ederim herkese iyi forumlar

[video=youtube;sBZcGFu4Ebs]http://www.youtube.com/watch?v=sBZcGFu4Ebs&feature=related[/video]

TheMadness

TheMadness

Üye
Nokia Bubbles o program. Beklemek istemiyorsan çince siteden giriş yapıp öyle indir.

yebtiyatro

yebtiyatro

Üye
    Konu Sahibi
Cevap için çok teşekkür ederim fakat Çinçede giriş yaptım ama yinede halen üretiliyor diyor.Herkes OPDA sertifika vermeyi bıraktı diyorlar doğrumudur acaba ?

MoleküL1997

MoleküL1997

Üye
Bildiğim kadarıyla OPDA artık sertifika vermiyor. Bence telefonu hackle kurtul sertikadan.:oke:

m542tf

m542tf

Üye
çinlilere ime vereceğine hack'le kurtul

TheMadness

TheMadness

Üye
symbian signed var nokia kendisi veriyor ona bak derim

yebtiyatro

yebtiyatro

Üye
    Konu Sahibi
Dediğiniz gibi en iyi hack yapmak.Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.Herkese İyi Forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt