Türkler'in İnanılmaz İki Fantezisi

Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Türkler'in İnanılmaz İki Fantezisi
Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği’nin yaptığı anket Türk toplumunun ‘fantezi gerçeği’ni ortaya koydu. 2 bin 300 kişi üzerinde yapılan ankete göre Türk kadını ve erkeğinin fantezilerini ünlü biriyle seks yapmak ve komşuyla sevişmek süslüyor

CİNSEL Sağlık Enstitüsü Derneği’nin 690’ı kadın, 1495’i erkek, 115’i de eşcinsel, lezbiyen, biseksüel, gay ya da travesti olmak üzere 2 bin 300 kişi ile yaptığı Cinsel Fantezi Anketi, Türk erkeği ile kadınının cinsel sorunlarını ve ilginç fantezilerini ortaya koydu. Ankete göre Türk erkeğinin en önemli cinsel sorunu penis boyu, erken boşalma ve sertleşme. Kadınlar ise cinsel isteksizlik ve orgazm olamamaktan muzdarip.

Fantezilerini paylaşmıyorlar!

Anket Türk erkek ya da kadınının kurduğu fantezilerin merkezinde, ünlü kadın ya da erkekle, fahişe ile ya da komşuyla seks yapmak olduğunu da ortaya koydu. Türk erkeği ile kadınının cinsel sorunlarını kimseyle paylaşamadığı da anketin çarpıcı sonuçlarından. Deneklerin yüzde 80’i ise fantezileri sırasında partnerleriyle girdikleri cinsel ilişkiden daha fazla haz duyduğunu söylerken, ankete katılanların tamamı fantezilerin cinsel hayatlarında sorun yaratmadığını düşünüyor. Ancak cinsel fantezilerinin gerçeğe dönüştürülmemesi gerektiğinin altını çiziyorlar.

• Beğen
Tepkiler: SavinMe

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Neden mesajımı benden habersiz sildin ?
Mesajım gayet normal bir mesajdı.
Lütfen !

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Fantezi mi yani komşuyla yatmak :ehe

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Enes dikkat et mesajın heran silinebilir , yani ne olduğu belli değil , böyle konuya böyle mesaj atılır ne diyeyim.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Tartışma çıkaracak veya asalayicı bir mesajdı galiba o yüzden silindi :) mustafa abi durduk yere mesaj silmez :)

Catty

Catty

Emekli Yönetici
İstersem eğer , bende senin mesajını tartışma yaratacak bir mesaj haline getirebilirim .. Bu Konu da hassasım lütfen

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Maxicep in aleyhine bir mesaj ise silinmesi normaldir bence :) Bana da çok oluyo:) yanlışlıkla da silinmiş olabilir. Darilmaya bozulmaya gerek yok ya :)

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
hımm ben bu konuya kesinlikle katılmıyorum komşu ve ünlü biri

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Neden mesajımı benden habersiz sildin ?
Mesajım gayet normal bir mesajdı.
Lütfen !

Mesajda her ne yazdıysan görmedim Bilal. Dolayısıyla tarafımdan silinmedi. Zirâ konu açıldığından bu yana ilk bugün aktif oldum. Hangi yönetici silmiş ise sakıncalı bir şey bulmuştur da silmiştir.

Berlin Boleyn

komşunun namusuna göz dikenden hayır gelmez tüüüüüüüüüüüüüüü

zibidi39

zibidi39

Üye
aslında komsuyada baglı yanı bıraz

bkz:gonul yazar gıbı komsu :agla
bkz:CENIFIR LOPEZ gıbı komsu :oke::pro::yuru:dance::kro2::naughty::sukur:

Berlin Boleyn

:ehe

recaizade

recaizade

Üye
ben konuyu anlamadım .

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
İlginç

eRDiiL

eRDiiL

Üye
güzel bir komşum olursa o zaman değerlendiriceğim bu haberi :)

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
bizden başka ne beklenir ki?:ehe

Love Prince

Love Prince

Üye
komşum beyonce veya angelina jolie olsaydı :hmmm düşünürdüm

emr-erock

emr-erock

Üye
Yorumsuz...