Türkiye sınırları içindeki en ucuz ıphone 3g 16gb

Konu, 'Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları' kısmında 300 tarafından paylaşıldı. Okunma: 20708 | Cevaplanma: 8

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Türkiye sınırları içindeki en ucuz ıphone 3g 16gb

SIFIR KUTUSUNDA AÇILMAMIŞ 16GB IPHONE 3G

KAYIT VE UNLOCK KULLANICIYA AİTTİR.

ÜRÜNLER SIFIRDIR. HİÇ BİR İŞLEM GÖRMEMİŞTİR. APPLE STORE'DAN ALINDIĞI GİBİDİR

6 ADET SİYAH RenK , 2 ADET DE BEYAZ RENK VARDIR

FİYAT: 979 YTL

RESİMLER

< Resmi açmak için tıklayın >

ASLA VE ASLA PAZARLIK VE TAKAS YOKTUR.
    İSTANBUL İÇİ BAHÇELİEVLER VE EMİNÖNÜ ELDEN TESLİMAT YAPILIR
    TR'NİN HERYERİNE KARGO YAPILIR, KARGO ALICIYA AİTTİR

0555 366 55 03

Yazan: 300
  2. kardeşKAYIT VE UNLOCK bunlar bize aitse napalım turcell le zaten kampanyalı olarak satışa sunuldu dediklerin sağlamolarak mevcut olsaydıalınırdı ama diil hayırlısatışlar...

3. büyünce anlarsın

4. kardeş diyorum abidemiyorum farkındaysan büyüyünce satarsın kardeşş

5. hepsi satılmıştır

6. hep öyle olur zaten kardeşş

7. arkadaşlar ben 2.el ıphone 2g arıorum yardım olursanız sevinirim

8. hala satılmadıysa ben birtane beyaz alabilirim

9. birilerin biyeri dara girdimi bütün ürünler satılmıştır der satılmışsa bildirsene desen bütün ürünler satılmişş bu da tanımadımğim arkadaşa destek olsun

Türkiye sınırları içindeki en ucuz ıphone 3g 16gb konusuna benzer içerikler

1. ıphone 3g s 16gb ankaradan - alınık - ( 15 Mart 2010 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

ankara da oturuyorum, 3g 16gb telefonumu ihtiyaçtan satmıştım. Memnun kaldığım için bir üst versiyonunu almak istiyorum elinizde temiz (sıfır ya da 2. El) 3g s 16gb varsa alabilirim. Mesaj atarsanız sevinirim. Tabi uygun fiyatlı olmak kaydıyla....
  2. Iphone 3g-3gs 8-16gb Fark etmez ( 31 Temmuz 2010 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

Verebilecğim fiyat telefonun durumuna göredir. İlgilenen olursa e-mailni yazsın Şimdiden teşkkürler:naughty:
  3. Alınık Iphone 3gs 16gb (Türkiye Garantili) ( 10 Eylül 2011 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

Arkadaşlar Türkiye garantisi 1 yılın üzerinde olan Iphone 3gs 16 gb alınacaktır.Lütfen mantıklı fiyat teklifi yapalım Özel mesaj üzerinden ulaşabilirsiniz.
  4. IPhone 3G *16GB* SIFIR JELATİNLİ .GARANTİLİ ( 19 Haziran 2012 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

13AY GARANTİSİ VE KUTU İÇERİĞİYLE SATILIK'DIR. TELEFONDA HİÇBİR SIKINTI YOKTUR KENDİ MALIMA KEFİLİM SONUNA KADAR TELEFONUN JELATİNİ ÜSTÜNDEDİR . DAHA ÖNCEKİ SÜRÜMÜNDE PROBLEM OLDUĞUNU SÖYLEYİP TELEFONU BENDEN 9AY SONRA GARANTİ FİRMASINA...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Temmuz 2015 Cuma - 12:21:45