Turkcell'lilerle Bedava 2500 SMS

Sponsorlu Bağlantılar

Umut

Umut

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell'lilerle Bedava 2500 SMS
Bedava SMS Kampanyası

1 hafta Turkcell'lilerle BEDAVA Mesajlaşma Hediye!

Size uygun kampanyaları ve avantajlı tekliflerimizi sunabilmek için, aboneliğiniz süresince hatlarınıza ait bilgileri inceleyip fırsatları iletebiliriz. Onay vermek için KABUL yazıp 2222'ye gönderin. Üstelik hemen 1 hafta Turkcell'lilerle BEDAVA mesajlaşma kazanın!​​

30 Nisan 2013 tarihine kadar geçerlidir.

​* Hemen KABUL yazıp 2222’ye göndererek veya size ilettiğimiz tanıtım mesajına yanıt dönerek, aboneliğiniz süresince hatlarınıza ait bilgileri incelememize izin verebilirsiniz. Mesajı göndermenizi takiben, veri işleme izninizin hatlarınız için alındığına ilişkin bilgi mesajı gönderilecektir. Ardından 1 Hafta Turkcell’lilerle mesajlaşabileceğiniz 2.500 SMS’in hattınıza yüklendiğine dair bilgilendirme SMS’i ile birlikte SMS’leri kullanmaya başlayabilirsiniz.
* Hediye SMS’ler 2.500 adet ile sınırlıdır.
* Veri bilgi işleme hakkında detaylı bilgi için .​

Edit: Kampanya 31 Mayıs 2013 tarihine kadar uzatıldı.

brhn34

brhn34

Üye
direk kabul yazıp gönderdim oldu ya la

Buğra

Buğra

Admin
ama bunun karşılığında Turkcell bize sürekli mesaj atacak kampanya mesajı :) detaylı okursanız

EmReRoĞlU

Üye
Bunu 1 kere yapabiliyoruz dimi

umitgul18

umitgul18

Üye
bunu bir kere yapabiliyorsunuz eğer tekrar başvurmanıza gerek yok gibi bir mesaj gelirse IPTAL KABUL yazıp 2222 ye yollayın mesaj geldikten sonra KABUL yazıp 2222 ye gönderin mesajlar biraz geç gelebilir

eren3546

eren3546

Üye
bana da geldi 3000sms ama 1hafta geçerli sadece turkcell liler le

ananevdemi

Üye
bende talebiniz anlaşılmamıştır veri isleme izin vemek için kabulyazıp. iptal kabul yazıp 2222 ye gönderebilirsiniiz dio ne yapıcam

marist

marist

Üye
Cok cimri bu turkcell ayLık verSeydi noLacaktı ki?

Batu998

Batu998

Üye
kardeş sadece bi defalığına mı yoksa tekrarlayabilirmiyiz