türkcellin kontör şifrelerini kimler tutturdu?

Konu, 'Turkcell Genel Bilgiler / Haberler' kısmında eemir99 tarafından paylaşıldı. Okunma: 13781 | Cevaplanma: 7

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar hepimiz denemişizdir kontör şifresini sallamışızdır belki tutar diye size bi tavsiyede bulunacam bildigimiz gibi türkcelin kontör şifreleri 14 haneli oluyor mesela kullanılmış bi kontör kartının 9 hanesini girin ve geriye kalan 5 harfi sallyın bu yöntemle geçenlerde 100 kontör yükledim demede fayda var eger 3 kez yanlış girdiysen şifre yollayamıyosan BLOKE 8090 yaz 2222 e gönder ücretsiz blok et :D

2. sen bu şekilde başkasını hakkını yemiş olmuyorsun?
    duşun sen bakkala gidip 100 kontor alıyorsun ve boş cıkıyor .. o anı düşün
  3. Senin gibi insanlar oldukca bu ülkeden hiçbirsey olmaz!
  4. Çok doğru ya kardeş senin gibiler gelecek ki başa hortum hırsızlık rüşvet alsın başını belki gelişiriz adam kötü bişey mi demiş bir de kendini onların yerine koy demiş sen bunu bile anlayamamışsın ve bunu başka bir yere çekmişsin helal olsun:nono:
  5. yürü be eemir99 be yürü kim tutar seni 4-5 ayda 406 mesaj 37 konu. helal olsun valla. kas bakalım msj kas konu kas. rütben artar belki, o zaman belki bi saygınlığın olur.
  6. açtığın konular çok boş bi anlam ifade etmio
  7. Bu konuyu internet şifresi tutturanlar konusuna bakarak açmış olmalı. Bu şekilde eğerki yüksek miktarda yani 500 kontör tutturursan ve o kişi o kontöru extradan alıp orda yüklemeye çalışır ve boş çıktığını görürse gereken yapılır, olan sana olur. Böyle bir olay başıma gelmişti yaklaşık 5-6 sene önce ilk defa 2 tane 100 kontor almıştım bir tanesini yakınıma diğerini de daha almadığım hattıma almıştım. Ama birtanesi boş çıktı. Çok uğraştım ama boşuna. Şimdi bu böyle değil, şikayetle herşey biter sen yanarsın.
  8. arkadaş iyi niyetine veriyorum yoksa yanlış bir şey
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. turkcell kontör şifresi kaç haneli

,
  2. turkcell tl yükleme kaç haneli

,
  3. turkcell kontör şifresi kac hane

,
  4. kontör şifreleri kaç haneli,