Turkcell'in Konbara Aktarma İşlem Şikayetim

Sponsorlu Bağlantılar

pegasus7

pegasus7

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell'in Konbara Aktarma İşlem Şikayetim
Turkcell'in Konbara Aktarma İşlem Şikayetimi Turkcell'in SÖZSİZDE bölümünden yaptım.

Sizce burada yaptığım açıklamalar gerçek ve doğru değil mi?

Yaptığım şikayetin bir kopyasını veriyorum:

...................................................................................................................

Sayın Yetkili,

Nasıl bir prensip anlayışınız var bilemiyorum ama BizBizeCanımın3'ü tarifesinde olduğum için sizden kayıtları incelediğinizde sadece belirli 3 numara ya da en az 2 daha da az 1 numara ile görüşmemi yapıyorum.

Şimdi bir kampanya mı adaı ya da bir kandırmaca mı bilinmez, insanları illa konuşturma deryasına düşürmek için neymiş 100 yükleyene artık konbaradan kontör yerine 1 haftalık 250 kontör gibi bir yükleme yapılarak konuşma sağlanacak.

Hey Allah'ım, akıl mı kalmadı mı mantık mı? kalmadı insanlarda bilmiyorum ama daha önce de bu konuyu Online Müşteri Temsilcisi elemanlarınızı aradığımda bu konuya açıklık getirmek adına bu soruyu yönelttiğimde, bu tarifede olduğunuz sürece Konbaranızıa her yüklemenizde her zaman kontörlerinizi kazanmaya devam edeceksiniz. 1 haftalık bedava konbara kampanyası kapsamındaki sistem ise sadece kayıt olanlar için geçerlidir denildiği halde, Turkcell mazallah sözünden döner olmuş ta bizim haberimiz yok.

Nasıl bir anlayıştır ki anlamış değilim. Koskoca Turkcell değil midir? BizBizeCanımın3'ü kampanyasını başlatan, Turkcell değil midir sevdiğiniz 3 kişinin numarası ile doya doya konuşun reklamlarıyla gönüllerde taht kuran!

Şimdi de bu sözü unutmuş olacak ki tarifesinde diyelim ki haftalardır 25 kontör karşılığında aldığı 250'lerle birikmişleri ni mi kullanacak yoksa sizin dediğiniz gibi her kontör yüklememizde verilecek kontör hediyelerini 1 hafta gibi bir zamanda kullanarak nasıl oluyor da hem Canımın3'ü kullanacağız ve nasıl oluyorda aynı tarihler içinde bu hediyeleri kullanacağız...

Akıl ve irade var bunu Turkcell, düşünememiş mi? Herşeyi düşünen Turkcell, bir de diyor ki kampanyalardan kazandığınız bedava kontörlerin geçerli olabilmesi için önce diyor mesala şöyle belirteyim;

TonlaKazan Üyeliğinizden kazandığınız kontörleri önce bitirmeniz gerekiyor, ardından BizBizeCanımın3'ündeki kontörleri bitirmeniz gerekiyor ki hemen ardından 100 kontör karşığılı için verilen 250 kontörlük konuşmanız devreye girsin!...

Ohh ne ala konuş babam konuş, sanki kontör paralarını Turkcell benim cebime her ay koyarmış gibi, şu akla ziyan zihniyete bak hele...

Neyi nasıl yaparsanız yapın ama kusura bakmayın bari bu tür konular içinde müşteri memnuniyeti adına bir çzöümde bize sunsanız hiç fena olmazdı hani...

Bir atasözü ile sözlerime son veriyorum: Kimse kimsenin yaralı parmağına çiş etmez, demiş atalar çok şükür hak yerinde atalarımız yalanda dememişler...

Bu sisteminize en kısa zamanda çözüm bulunmasını, ayrıca ban geri dönüldüğünde sizden ricam genel bilgi dışında bilgilendirme yapılsın. Zaten internet sayesinde bir çok bilgi ile donatıldık. Bu nedenle benim bildiğim bir şeyi bana tekrar dönüşümlü olarak anlatacaksanız boşa zahmet etmiş olursunuz...

Bilginize

....................................................................................................................

Lütfen yorumlayınız, buna en azından sizlerin sayesinde bile olsa ihtiyaç olacağına eminim

• Beğen
Tepkiler: Mr-Trojan

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Tebrik ederim, gerçekten derdini iyi dile getirmişsin. Umarım sonucunu da alırsın.

Catty

Catty

Emekli Yönetici
darülmendep

darülmendep

Üye
:bann:

Üst Alt