Faturasız Turkcell'in 3.5G'si mi yoksa Vodafone'un 3.5G'si mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell'in 3.5G'si mi yoksa Vodafone'un 3.5G'si mi ?
Arkadaşlar bu ay paketim bittiğinde Vodafone yada Turkcell'e geçmeyi planlıyorum ikisinde de geçeceğim paketler belli. Turkcell'in mi interneti daha hızlıdır yoksa Vodafone'un mu daha hızlıdır ? Yoksa ikisi arasında fark edilmeyecek kadar az mı internet hız farkı var ? Siz hangisine geçmemi önerirsiniz ?

phasan

phasan

Üye
vodafone uygun turkcell hızlı

UpOneTR

UpOneTR

Üye
hangi paketini alacağına bağlı mesela ikisinide 25 tllik paketleri var türkcell o pakette hızı kısıtlıyor 7.6 felan olması lazım max fakat vodafone sonuna akdar açıyor 12-13 alırsın vodafone da

phasan

phasan

Üye
hangi paketini alacağına bağlı mesela ikisinide 25 tllik paketleri var türkcell o pakette hızı kısıtlıyor 7.6 felan olması lazım max fakat vodafone sonuna akdar açıyor 12-13 alırsın vodafone da
Bu olay aynı avea gibi birini avea 28 verir birini 35 flan ama ikiside aynı paket tek fark hızları bırı en yuksek 7.2 bırı 42
Not fiyat cok takmayın ornek verdim

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Bu Turkcell'in ;

Bu da Vodafone'un ;

phasan

phasan

Üye
Bu Turkcell'in ;

Bu da Vodafone'un ;
bunlarda ne fark var

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi

bunlarda ne fark var
Aslında pek fark yok sadece birisi 500 dakika birisi 400 dakika. Kararsız kaldığım her hangisinin interneti daha sağlam. Az önce Speedtest yaptım, sonucu atıcam şimdi buraya.

phasan

phasan

Üye
Aslında pek fark yok sadece birisi 500 dakika birisi 400 dakika. Kararsız kaldığım her hangisinin interneti daha sağlam. Az önce Speedtest yaptım, sonucu atıcam şimdi buraya.
hat ne

yeni abone olanlara

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Ben Avea'lıyım zaten ve süper fırsat paketini kullanıyorum. Diğer yolladığınız iki link açılmıyor.

phasan

phasan

Üye
ozaman bu var ikiside 25 tl

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
ozaman bu var ikiside 25 tl
Hocam siz bana neden Avea paketleri atıyorsunuz ki ? Ben Avea'dan çıkıp Turkcell veya Vodafone'a geçmek istiyorum zaten.

phasan

phasan

Üye
ozaman buna bakın
bulundugunuz yerde türkcell vodafone kullanıcı varsa 3g hız test bakıp geçin

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
ozaman buna bakın
Ben Vodafone'da ve Turkcell'de paketlerimi belirledim zaten. Ancak hangisine geçeceğim konusunda kararsızım, hangisinin interneti daha sağlamdır bu konuda kararsızım.

hbwolf

Üye
Bir turkcell bir vodafone bul hız testi yap ona göre karar ver bölgeden bölgeye değişir hızlar.

• Beğen
Tepkiler: phasan
phasan

phasan

Üye
Bölgeden bölgeye fark olur

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Bölgeden bölgeye fark olur
Ben Vodafone bir hat bulsam ve onun telefonundan hız testi yapsam bu seferde telefondan telefona fark edecek. Ben bu civarda Vodafone hatta sahip ve bir de internet paketi olan birisini bulacağım, onun hattını telefonuma takıp ancak test edeceğim. Ankaranın neresinde oturuyorsunuz acaba ? Vodafone hattınız ile hız testi yapma imkanınız varsa çok iyi olur.

phasan

phasan

Üye
Ben Vodafone bir hat bulsam ve onun telefonundan hız testi yapsam bu seferde telefondan telefona fark edecek. Ben bu civarda Vodafone hatta sahip ve bir de internet paketi olan birisini bulacağım, onun hattını telefonuma takıp ancak test edeceğim. Ankaranın neresinde oturuyorsunuz acaba ? Vodafone hattınız ile hız testi yapma imkanınız varsa çok iyi olur.
Ben ankara etimesgut ta oturuyorum sizin için test yaparım ama telefon biraz eski vodafone takılı oldugu

iki farklı test sıtesınden test ettım senın ıcın ama dırek telefon uzerınden test edemeım telefon nokıa n97

phasan

phasan

Üye
Farklar telefondan telefona degişir

Tuna-TR

Tuna-TR

Üye
Bence arasındaki hız farkından önce bulunduğun yerde Vodafone 3G çekiyor mu onu düşün.