Faturasız Turkcell'i Çok Seviyorum :) ( Okuyun Lütfen )

Sponsorlu Bağlantılar

Davut420042

Davut420042

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell'i Çok Seviyorum :) ( Okuyun Lütfen )
Hoşgeldin Sınırsız 500MB Paketimdeki 500MB Kota Bitti Hızımı Ölçmek İçin Google Play Store'dan Hız Testi Uygulaması İndirdim. Teste Hızım 11kbts Olarak Çıktı. Aslında Uygulama Çöp Gerçek Hızımı Bulamadı. İnternet Hızım 11kbts'den Daha Hızlıydı. Sonuç Canımı Sıkmadı Sonuçta Yanlış Bir Sonuçtu Aradım Turkcell'i Hızım Çok Yavaş Falan Dedim Ama Hızım Gayet İyiydi , Bazı Sorular Sordular Boyutu Büyük Uygulama Var mı Telefonunuzda Falan Tüm Soruları Cevapladım. Müşteri Temsilcisi Sizi Madur Etmemek İçin 1 Defaya Mahsus Hız Kısıtını Kaldıralım Dedi Ve Gerçekten Kaldırdı :) Şu An Hattımda 0,0Mb Var Hızım 7,2mbts! :)

• Beğen
Tepkiler: FatihEnvar ve mars259

mars259

mars259

Üye
güzelmiiş keşke herzaman olsa

• Beğen
Tepkiler: Davut420042

furkankaya559758

Üye
Baya iyi bir şey. Turkcell kullanıcı memnuniyetine önem veren bir firma.

• Beğen
Tepkiler: mars259
mars259

mars259

Üye
katılıyorum

heathrow

heathrow

Üye
Her ay ara, hız kısıtını kaldırsınlar o zaman :D

mars259

mars259

Üye
güzel fikir çakmazlarsa her ay ararız

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
müş. hiz. 1 kereye mahsus dediğine göre tekrar yaptırmazlar

mars259

mars259

Üye
yapsalardı süper olurdu

ilo53

ilo53

Üye
Demekki kaldirabiliyorlarmiş geçen ay ben hiz kısıtını kaldiramadim bunla ilgili 5tane internet paketi tanımlattim hattima alabileceğim bir paket bile öneremediler çok internet kullandiğim için 8gb önerdiler zaten oda 1haftada bitiyor.her müşteriye yapmiyolar belki sen taşidiğindan dolayidir.

Davut420042

Davut420042

Üye
    Konu Sahibi
Demekki kaldirabiliyorlarmiş geçen ay ben hiz kısıtını kaldiramadim bunla ilgili 5tane internet paketi tanımlattim hattima alabileceğim bir paket bile öneremediler çok internet kullandiğim için 8gb önerdiler zaten oda 1haftada bitiyor.her müşteriye yapmiyolar belki sen taşidiğindan dolayidir.
Bilmem Ama Ben Hızım 11Kbts Deyince M. Hız. Bile Şaşırdı :)

Davut420042

Davut420042

Üye
    Konu Sahibi
Sen sınırsız paket almadn mi? Hız düştüyse normal o yanliş anlamiştir ondan dolayi yapmiştir.
Yok Hocam Gayet Doğru Anladı Hızım Gerektiğinden Çok Daha Yavaş Dedim Yükseltti.

okanbiz

okanbiz

Üye
Müsteri hizmetleri erkek miydi.
Turkcell de ki Kadınlar kbps nin ne oldugunu anlamıyor da ondan sordum

cihanata_1

cihanata_1

Üye
süpermiş gerçektenn:)

Flody

Flody

Üye
Türkcell Müşterisine önem veren bir firma Hatta şöyle bir şey söyliyim size :)

Türkcelli ne zaman ararsam merhaba efendim hoşgeldiniz nasıl yardımcı olayım tanışdıgımıza memmun oldum adım xxx hemen kontrol edeyim konuşma bitince iyiki varsınız efendim :) gülmeler felan bir tuaf oluyorum bunları diyince geçen kızın biri dedide :yuru

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Türkcell Müşterisine önem veren bir firma Hatta şöyle bir şey söyliyim size :)

Türkcelli ne zaman ararsam merhaba efendim hoşgeldiniz nasıl yardımcı olayım tanışdıgımıza memmun oldum adım xxx hemen kontrol edeyim konuşma bitince iyiki varsınız efendim :) gülmeler felan bir tuaf oluyorum bunları diyince geçen kızın biri dedide :yuru

Valla Bu Yolla Paketi Bırak Konuştuğun Bayanı Ayarlarsın :D

Flody

Flody

Üye
Valla Bu Yolla Paketi Bırak Konuştuğun Bayanı Ayarlarsın :D

kız Çok güzel güldü be :biggrin: Telefonu kapattıktan sonra dedimki ULAN BEN HERGÜN TURKCELLİ ARAMAZSAM NEYİM :D <3 Yalnız Bunu bana KIZ SÖYLEDİ BEN KIZA Degil :D benimde şöyle yanaklarım kızardı böyle pembiş çocuklara döndüm

Son düzenleme:

Üst Alt