turkcell'e geçiş avantajları nelerdir ?

Sponsorlu Bağlantılar

elektronikmüh

elektronikmüh

Üye
    Konu Sahibi
turkcell'e geçiş avantajları nelerdir ?
Merhabalar,
Turkcell ve avea kontörlü hat kullanıyorum, avea hattımı turkcell'e taşısam avantajları ne olacaktır ?
Son güncel kampanyalardan haberi olanlar varmı ?

use2000

use2000

Üye
Şuan çok cazip değil biraz bekle arkadaşını söyle yeni bitti. Yeni kampanya yapacaktır mutlaka

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Чσu Kиσω;1243853' Alıntı:
Merhabalar,
Turkcell ve avea kontörlü hat kullanıyorum, avea hattımı turkcell'e taşısam avantajları ne olacaktır ?
Son güncel kampanyalardan haberi olanlar varmı ?

arkadaşını şöyle kampanyası katılımları sona erdi ama yeni kampanya bekleniyor. Ben şimdi geçsem ne avantajım olur dersen al bu konuyu bir incele http://www.maxicep.com/turkcell/numara-tasiyana-turkcellin-butun-hediyeleri-burada-185013.html

ilo53

ilo53

Üye
ben arkadasımı onceden uyardım yanı 1 ay oldu sımdı o tasısa 1000 kntr gelırmı ikimizede

--------------- Ekleme ---------------

ben arkadasımı onceden arkasanı sole kazan yaptım yanı 1 ay oldu sımdı o tasısa 1000 kntr gelırmı ikimizede
:mahcup::mahcup::mahcup:

burhan_489

Üye
GEL KAZAN YAZIP 7060 A Yolluyosunuz. Gelen MsjLa Kaydınız Yapılıyor ve Sonrasında 100 ve Üzeri kontor yükleyin Heryone 1 ay kullanmanız koşuluyla 1000 kontor yuklensi. CEPCENTER

cr@zyboy

Üye
GEL KAZAN YAZIP 7060 A Yolluyosunuz. Gelen MsjLa Kaydınız Yapılıyor ve Sonrasında 100 ve Üzeri kontor yükleyin Heryone 1 ay kullanmanız koşuluyla 1000 kontor yuklensi. CEPCENTER

peki hediye kontorleri nasıl ogreniyoruz ?? ne kadr kaldıgınız falan

eQooo

eQooo

Üye
bırakın bu cepcenter ayaklarını sakın inanmyın hepsi hikaye...

burak_1905-91

Üye
en önemli özellik çekiş kalitesinin yüzde 100e yaklaşması olacaktır hiç düşünmeden taşımalısın

xpcenter19

Üye
HAYDİ GEL YAZP 2373 e GÖNDER AYLIK 20 TL VE ÜZERİ YÜKLEME YAP AYLIK 40 TL HEDİYE KAZAN TOPLAMDA 240 TL 6 AY BOYUNCA :) XPCENTER19 AYRICALIĞI :)