türkcellden vodafone geçiş hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

philips36

Üye
    Konu Sahibi
türkcellden vodafone geçiş hakkında
30 kasım tarihinde vodafone geçmek için bir vodafone bayisine vodafone freezone için başvurdum 4 günde geçersiniz dediler 4 ünde gittim 10 unda dediler 10 unda gittim 12 si dediler bugün hala bişe yok bu nasıl bişedir ya bayi ile mi ilgili yoksa vodafone ilemi ilgili anlayamadım yaaaaaa.:off:

philips36

Üye
    Konu Sahibi
....................

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Bu kadar sorumsuz bir bayi görmedim gerçekten.
Benim de bir seferinde taşıma işlemi maksimum 6 gün sürmesi gerekirken 9 gün oldu geçmedi hemen bayiye gittim sorunu dile getirdim meğerse adamlar benim evrakları kaybetmişler sonradan buldular :sinir
Bence en kısa sürede bayiye git ve sorunu dile getir senin de evraklarla ilgili bir sorun olabilir.

philips36

Üye
    Konu Sahibi
kardeş yazın için teşekkür ederim. bayiye bugün gitttim sistemden baktı yarın sabah 7:40 da mesaj gelıcek turkcell hattına sonra vodafone hattını takarsın dediler. eger yarın olmazsa gidip çok agır konuşucam bıktım artık 15 gün olcak. bide yarın gel ben ayarları yapayım dedi internet paketi felan.

gölgee_65

gölgee_65

Üye
rica ederim

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Bence geçtikten sonra müşteri hizmetlerini yine ara durumunu bildir..

philips36

Üye
    Konu Sahibi
bu arada ebay diye bi prog varmış bu program internete bedava girmeye yarıyormuş sadece freezonlulara özelmiş.

gölgee_65

gölgee_65

Üye
hiç haberim yok biraz daha detay rica etsem..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt