TURKCELLDen ŞOK Bİ KAMPANYA

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
TURKCELLDen ŞOK Bİ KAMPANYA
TURKCELLD ŞOK Bİ KAMPANYA

HAFTANIN 2 GÜNÜ TÜM GÜN ÜCRE İZ GÖRÜŞME HEKRESE HEMDE..

Online işlem merkezine girin isim kısmının yanında bi kutucuk var onu tıklayı teklifi kabul ediyorsunuz haftada 2 gün ücretsiz görüşme kazanıyorsunuz...

not: Teklif Açıklaması : BU GÜNLERDE ABONE TURKCELLL RLE YURTİÇİ GÖRÜŞMELERİNDE İLK 1000 DAKİKA BEDAVA KONUŞURLAR. BU GÜNLER HER HAFTA GEÇERLİDİR. KAMPANYAYA KATILIŞ ÜCRETSİZDİR.KAMPANYA BİTİŞ TARİHİ. 28 ARALIK 2008

Dipnot: Bu arada ufak bi hile tonlakazana kayıt olan arkadaslar birbirlerinden numaralarına alsınlar birbirlerini arasınlar Herkes 90 ünü kapsın AraLık ayına Kadar​

blackman34

Üye
kardes şu konuyu biraz daha acarmısın??hiçbirsey anlamadım..online işlem merkezine girdim,senin dedigin gibi birşey yok....herkes için gecerlimi bu kampanya??

nemkate

Üye
Dün (7 ekim) saat 12:30 - 14:00 arasında turkcell sistemlerinde çalışma vardı. Bu yüzden kampanya yüksek ihtimalle yanlışlıkla herkese tanımlandı.

Ayrıca benim kayıt olduğum faturalı hattıma kampanyanın hemen tanımlanması bu kampanyanın sadece faturalılara yapıldığını düşündürüyor. (Bu yüzden hazır karta tanımlama yapılamadı)

Fakat bütün bunlar öngörüdür. Bu bilgilerin doğruluğu Turkcell'i haklı duruma getirmez.

****Alıntıdır

turkcell surekli yapıyor bunu kampanya cıkıyr arıyoruz musteri hizmetlerini bilgimiz yok diyorlar

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
:):)güzel kampanya

__Midas__

__Midas__

Üye
o kutucuktan bütün hatlara farklı kampanyalar çıkar genelde, br hata olmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt