turkcell:@

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mcnpl4

mcnpl4

Üye
    Konu Sahibi
turkcell:@
dun sms paketim bitti bu gun yeniden yapcaktim heryone sms yazip gonderiyorum cevap gelmiyo.:dry: uyuz oldum aksam aksam:off:

Dafny

Dafny

Üye
dun sms paketim bitti bu gun yeniden yapcaktim heryone sms yazip gonderiyorum cevap gelmiyo.:dry: uyuz oldum aksam aksam:off:
Ay sorma , öyle gecikince tutukluluk yapıyor. İlla arayacaksın.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
    Konu Sahibi
online islemle de yaptim olmadi. Baska bisey yazinca cvp geliyo ama

mcnpl4

mcnpl4

Üye
    Konu Sahibi
tl gider mi ki?

----------Eklendi @ 22:03:22 ---------- Yazıldı @ 21:53:56 ----------

gelde delirme. Kendi kendine turkcellliler arasi 10.000 sms yapmis:off:

Dafny

Dafny

Üye
tl gider mi ki?

----------Eklendi @ 22:03:22 ---------- Yazıldı @ 21:53:56 ----------

gelde delirme. Kendi kendine turkcellliler arasi 10.000 sms yapmis:off:
:d:
50 krş gidiyordu sanırım.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
    Konu Sahibi
vodafone'a gecicem:dry:

• Beğen
Tepkiler: Dafny
mcnpl4

mcnpl4

Üye
    Konu Sahibi
herkesin hakki diyolar... bakalim:tebessüm:

• Beğen
'Patron

'Patron

Üye

• Beğen
mcnpl4

mcnpl4

Üye
    Konu Sahibi
somuru:

• Beğen
mcnpl4

mcnpl4

Üye
    Konu Sahibi
:ehe simdi mesaj geldi heryone 5.000 de aktif oldu.s iki paket toplam12 tl:hmmm

mcnpl4

mcnpl4

Üye
    Konu Sahibi
soyle: bende 4 kusur tl vardi eksilerle 12tl gibi oluyo bi ara tl durumuna bakiyim dedim -5 tl kalmis. Deneme amacli msj attim bilgi mesajinda tcell ici 10.000 sms paketi diyo.@ basta kizdim yarim saa sonra mesaj geldi heryone 5.000 sms ve 100 mb internet paketinuz tanimlanmitir diyo. Turkcell'liye mesaj atinca 10.000 smslik paketten diger operatorlere atinca da heryone 5.000 sms paketinden eksiliyor:allalla:heyone 5.000 12 tl tcell arasu 10.000 de 7.8 tl galiba ama bende 12 tl vardi sadece:hmmm suan tam -8.00 tl var:ehe

Dafny

Dafny

Üye
soyle: bende 4 kusur tl vardi eksilerle 12tl gibi oluyo bi ara tl durumuna bakiyim dedim -5 tl kalmis. Deneme amacli msj attim bilgi mesajinda tcell ici 10.000 sms paketi diyo.@ basta kizdim yarim saa sonra mesaj geldi heryone 5.000 sms ve 100 mb internet paketinuz tanimlanmitir diyo. Turkcell'liye mesaj atinca 10.000 smslik paketten diger operatorlere atinca da heryone 5.000 sms paketinden eksiliyor:allalla:heyone 5.000 12 tl tcell arasu 10.000 de 7.8 tl galiba ama bende 12 tl vardi sadece:hmmm suan tam -8.00 tl var:ehe
7.8 değil o çok önceydi:ehe

pelın_

sorma ya bende çok sınır olduyodum ama artık nasıl olduysa bıtınce kendı otomatık yapıyo bı bakıyorum tl ler gıtmıs bıde hemher yöne bıde sadece kendı ıcınde:) yapıyo delımıdır ne hıc sormuyoda:) bıde 10 tl olmus zaten

mcnpl4

mcnpl4

Üye
    Konu Sahibi
heryone daha iyi olmus 5.000 sms ve 100mb internet var ama gunluk 167 sms kullanabiliyorsun. Bende sorun yok 12 tlye hem heryone hemde tcell ici sms paketi yaptim:ehe cogu arkadasim turkcellli zaten:)

Masha

Masha

Üye
Vodafone geçsen ne olcak şu anda türkiye geneli Tukcell bence çözüm olmaz..

mcnpl4

mcnpl4

Üye
    Konu Sahibi
bende bide avea hat var onu tasicam vodafone'a..

----------Eklendi @ 15:19:27 ---------- Yazıldı @ 15:18:11 ----------

turkcellin bana yaptigi yamugu sana yapsalar sinir krizi gecirirdin.bosyere 2 ay ugrastirdilar bi telefon icin. Sanki bedava veriyolar.p

greenmile

greenmile

Üye
ben yakında hat kurucam bana geçersiniz:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...