Turkcell Yedek Uygulamasını indiremiyorum. Yardım Lütfen

Konu, 'Symbian^3 Genel' kısmında imp58 tarafından paylaşıldı. Okunma: 2869 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Turkcell Yedek Uygulamasını indiremiyorum. Yardım Lütfen

Arkadaşlar Nokia E6 aldım. Bundan önceki telefonum E72 idi. Rehberimi Turkcell yedek uygulamasıyla yedekledim. ama bu telefona turkcell yedek inmiyor ve turkcell tim'den cihaz benim telefonu tanımıyor. Dolayısıyla rehberimi server'den çekemiyorum. Nasıl ederim de rehberimi alabilirim bi fikri olan varmı?

Yazan: imp58
  2. Bunu dene ..

Tcell Yedek

3. ben timden e72 ile çektim. önceki telefonum e72 idi alalı 4 ayı geçti ve hala turkcell hiçbir servisini kullanamıyorum yazıklar olsun sana turkcell....

4. ovi ile senkronize etseydiniz daha kolay olurdu sanki

Turkcell Yedek Uygulamasını indiremiyorum. Yardım Lütfen konusuna benzer içerikler

1. Turkcell uygulamaları hakkında yardım

Arkadaşlar SAMSUNG GALAXY S kullanıyorum. turkcell 250 mb internet paketim var, ama turkcell uygulamalarına girdiğimde "turkcell bağlantı noktasıyla bağlantı yapın" uyarısı geliyor. türkcell müşteri hizmetleri çözemedi. aynı sorunu...
  2. Arkadaşlar lütfen yardım Uygulamalar?

Selam arkadaşlar ıphone 3gs 16gb lik telime app storeden bazı uygulamalar inderiyrum yükleniyor ama uygulamayi açıyorum hemen uygulama kapanıyo neden acaba?
  3. Turkcell Maxi Plus Turkcell Uygulamaları Silinmiş Temiz Rom (CWM YEDEĞİ)

Turkcell Programlarından Arınmış Tertemiz Root ve gerekli ince ayarları yapılmış CWM yedeği : cepdukkani.net/tcellmaxiplusyedek.rar Kurulum. ROOT ve CWM GEREKTİRİR. Dosya içeriğini hafıza kartına atın. Cihazı recovery mode da açın Restore /...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
06 Temmuz 2015 Pazartesi - 12:35:21