Turkcell Ücretsiz Cepte TV

Sponsorlu Bağlantılar

erbay18

Üye
teşekkürler

uguro

uguro

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Bu Uygulama Için Platinium üyelik Gerekmektedir

feaRneveR

feaRneveR

Üye
kardeş sağol ama bak gitti 2 kontör :) en başta söylesene PLATINUM die. Boşuna da sevindik :)

by_bilinmez

by_bilinmez

Üye
saol

Atakan

Atakan

Üye
saol bilgiler için

uguro

uguro

Üye
    Konu Sahibi
Birşey değil

cirkinn

Üye
:sn:TURCELL MOBİL TV ADINDAKİ BİR UYGULAMA İLE ÜCRETAİZ TV KEYFİ YAŞATIYOR

ATV, BABY TV,KANAL D ,STAR TV,POWER TURK ,SKY TURK... GİBİ KANALLARI ÜCRETSİZ OLARAK İZLEYEBİLİRSİNİS
Turkcell MobilTV servisinden sadece Turkcell Platinum müşterileri faydalanabilmektedir.
Nasıl Kullanılır?

Mobil TV servisini kullanabilmek için öncelikle MobilTV destekli bir telefona sahip olmanız gerekmektedir.

Abone olup MobilTV ayarlarını telefonunuza kaydettikten sonra

• <LI style="FILTER: true">Eğer telefonunuz MobilTV mobil uygulamasını destekleyen telefon modelleri arasındaysa, MobilTV yazılımını yükleyerek servisi kullanabilirsiniz. Uygulamayı yükleme sırasında bir sorunla karşılaşırsanız wap.turkcell-im.com.tr adresindeki Eğlence/MobilTV/MobilTV Ayarları linkinden de MobilTV yazılımını telefonunuza indirebilirsiniz.
  • Telefonunuz MobilTV mobil uygulamasını desteklemiyorsa, adresindeki Eğlence/MobilTV linkine tıklayarak MobilTV izleyebilirsiniz.
MobilTV Yazılımını Nasıl Çalıştırırım?

MOBILTV yazılımını telefonunuza indirdikten sonra uygulamaya telefonunuzda Menu > Uygulamalar > MOBILTV altından erişebilirsiniz. MOBILTV ikonuna tıkladıktan sonra bağlantı noktası olarak &#8220;MOBILTV&#8221; yi seçtiğiniz takdirde uygulama açılacaktır. Uygulama çalıştırılırken internet/wap tarayıcınız kapalı olmalıdır
Uygulama içinde istediğiniz kanalın üzerine gelip joystick ile tıklayarak veya Menü>Seçili Kanalı Seyret&#8217;i seçerek yayını izleyebilirsiniz. Kanal yüklenmesi sırasında 3-4 sn.lik bir bekleme süresi vardır.

Yayın açıldıktan sonra
  • <LI style="FILTER: true">Joystick üzerindeki Yukarı/Aşağı seçenekleri ile kanal değiştirebilir, <LI style="FILTER: true">Joystik üzerindeki Sağ/Sol seçenekleri ile ses açma veya kısma işlemi yapabilir, <LI style="FILTER: true">Telefonunuzdaki numara tuşlarıyla dilediğiniz kanalı açabilir, <LI style="FILTER: true">"Tam ekran"a tıklayarak yayını tam ekranda izleyebilirsiniz. Yayını tam ekranda izlerken yine aynı tuşa basarak küçük ekrana çevirebilirsiniz. <LI style="FILTER: true">"Geri" seçeneğine tıklayarak MOBILTV uygulaması anasayfasına dönebilirsiniz.
  • Uygulamadan çıkmak için ÇIKIŞ&#8217;a tıklamanız ve gelen ekranda EVET&#8217;i seçmeniz yeterlidir.
Servisin ücretlendirmesi nasıl olacak?

Servis 31/12/2008&#8217;e kadar ücretsizdir. Abonelik ve bağlantı ücreti alınmamaktadır.

adresindeki Eğlence/MOBILTV sayfasından izlenildiğinde sadece Turkcell-im ziyaret ücreti olarak 1 sms/2 kontör alınır.
Servisi destekleyen cihaz modelleri neler?

Sadece adresindeki Eğlence/MOBILTV sayfasından MOBILTV izlenebilen cihaz modelleri:
NOKIA 3500C, 5200, 5300, 5500, 5610, 5700, 6085, 6111, 6151, 6230i, 6233, 6270, 6280, 6288, 6290, 6300, 6500C, 6500S, 6555, 7370, 7373, 7390, 7500, 7900, 8800 Sirocco, 9300, 9300I, 9500, E50, E51, E60, E61, E61i, E65, E90, N81, N81 8GB, N90 , 8800 ARTE
SONYERICSSON K550i, K660i, K790i, K850, W300i, W580i, W610, W710, W810i, W890i, W910, Z710i
Turkcell PDA P4350, P3450 (touch)
Hem MOBILTV mobil uygulaması üzerinden hem de adresindeki Eğlence/MOBILTV sayfasından MOBILTV izlenebilen cihaz modelleri:
NOKIA 3230, 3250, 6630, 6680, 6681, N70, N71, N72, N73, N76, N80, N95 8GB , N91, N93, N95, E50, E60, E61, E61i, E65

olması gerekmıyormu N818GB

forever_lord

forever_lord

Üye
Emege saygı arkadasım tesekkurler bende hep merak edıodum turkcell de yok mu dıe gercı pek arastırmadım ama konuyu burada buluncada sevındım sagol tesekkurler hemen bı deneyelım

asx5

Üye
turkcell platiunm uyesi olmayanlar bu hizmetten yararlanamıyor.. bende sevinmiştim heme söyleneleri yaptım ama bir türlü izleyemedim m. hizmetlerinden msj da gelmişti izleye bilirsiniz diye yapamayınca m.hizmetlerini aradım sayın yetkili turkcell platiunm uyesi değilsiniz bu hizmettewn yaralanamazsınız dedi bend e kızdım onlara neden turkcell ayrımcılık yapıyor biz onun abonesi değilmiyiz bu bir sınıf ayrımıdır dedim. adam sustu kaldı. arkadaslar tepkimizi buradan gösterelim bir sekilde okurlar veya haberdar olurlar böyle ayrımcılığa fırsat vermeyelim derim ben saygılar

OGUZ_87

OGUZ_87

Üye
paylaşım için sağol

ibrahimismail

ibrahimismail

Üye
s40 larda olmazmı bu

ahmet07_67

ahmet07_67

Üye
ben bedava olacagına pek inanmıyorum :nono:

Nazy

Nazy

Üye
deneyelim bakalım:)

aquSTine^

aquSTine^

Üye
maleef o müşteriden deiliz

alicankoc123

Üye
türkcell im de mobil tv diye bişi yoqqqqqqqqqqqqqq

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
3g başlayınca buda başlayacakmış ücret hakkında bilgi yok henüz

garguli

Üye
banım telefonum nokıa e63 nasıl bedava cem tv ındırebılırım

sert1970

sert1970

Üye
slm arkaaşım bende nokıa 6500 silde var buna yükleyemedim prg nasıl yapıcaz bir yardım edermisin tşk

messi_15

messi_15

Üye
Beyler cep için google earth yok mu

Üst Alt