Turkcell Ücretsiz Cepte TV

Sponsorlu Bağlantılar

uguro

uguro

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Ücretsiz Cepte TV
:sn:TURCELL MOBİL TV ADINDAKİ BİR UYGULAMA İLE ÜCRETAİZ TV KEYFİ YAŞATIYOR

ATV, BABY TV,KANAL D ,STAR TV,POWER TURK ,SKY TURK... GİBİ KANALLARI ÜCRETSİZ OLARAK İZLEYEBİLİRSİNİS
Turkcell MobilTV servisinden sadece Turkcell Platinum müşterileri faydalanabilmektedir.
Nasıl Kullanılır?

Mobil TV servisini kullanabilmek için öncelikle MobilTV destekli bir telefona sahip olmanız gerekmektedir.

Abone olup MobilTV ayarlarını telefonunuza kaydettikten sonra

• <LI style="FILTER: true">Eğer telefonunuz MobilTV mobil uygulamasını destekleyen telefon modelleri arasındaysa, MobilTV yazılımını yükleyerek servisi kullanabilirsiniz. Uygulamayı yükleme sırasında bir sorunla karşılaşırsanız wap.turkcell-im.com.tr adresindeki Eğlence/MobilTV/MobilTV Ayarları linkinden de MobilTV yazılımını telefonunuza indirebilirsiniz.
  • Telefonunuz MobilTV mobil uygulamasını desteklemiyorsa, adresindeki Eğlence/MobilTV linkine tıklayarak MobilTV izleyebilirsiniz.
MobilTV Yazılımını Nasıl Çalıştırırım?

MOBILTV yazılımını telefonunuza indirdikten sonra uygulamaya telefonunuzda Menu > Uygulamalar > MOBILTV altından erişebilirsiniz. MOBILTV ikonuna tıkladıktan sonra bağlantı noktası olarak &#8220;MOBILTV&#8221; yi seçtiğiniz takdirde uygulama açılacaktır. Uygulama çalıştırılırken internet/wap tarayıcınız kapalı olmalıdır
Uygulama içinde istediğiniz kanalın üzerine gelip joystick ile tıklayarak veya Menü>Seçili Kanalı Seyret&#8217;i seçerek yayını izleyebilirsiniz. Kanal yüklenmesi sırasında 3-4 sn.lik bir bekleme süresi vardır.
Yayın açıldıktan sonra
  • <LI style="FILTER: true">Joystick üzerindeki Yukarı/Aşağı seçenekleri ile kanal değiştirebilir, <LI style="FILTER: true">Joystik üzerindeki Sağ/Sol seçenekleri ile ses açma veya kısma işlemi yapabilir, <LI style="FILTER: true">Telefonunuzdaki numara tuşlarıyla dilediğiniz kanalı açabilir, <LI style="FILTER: true">"Tam ekran"a tıklayarak yayını tam ekranda izleyebilirsiniz. Yayını tam ekranda izlerken yine aynı tuşa basarak küçük ekrana çevirebilirsiniz. <LI style="FILTER: true">"Geri" seçeneğine tıklayarak MOBILTV uygulaması anasayfasına dönebilirsiniz.
  • Uygulamadan çıkmak için ÇIKIŞ&#8217;a tıklamanız ve gelen ekranda EVET&#8217;i seçmeniz yeterlidir.
Servisin ücretlendirmesi nasıl olacak?

Servis 31/12/2008&#8217;e kadar ücretsizdir. Abonelik ve bağlantı ücreti alınmamaktadır.

adresindeki Eğlence/MOBILTV sayfasından izlenildiğinde sadece Turkcell-im ziyaret ücreti olarak 1 sms/2 kontör alınır.
Servisi destekleyen cihaz modelleri neler?

Sadece adresindeki Eğlence/MOBILTV sayfasından MOBILTV izlenebilen cihaz modelleri:
NOKIA 3500C, 5200, 5300, 5500, 5610, 5700, 6085, 6111, 6151, 6230i, 6233, 6270, 6280, 6288, 6290, 6300, 6500C, 6500S, 6555, 7370, 7373, 7390, 7500, 7900, 8800 Sirocco, 9300, 9300I, 9500, E50, E51, E60, E61, E61i, E65, E90, N81, N82 8GB, N90 , 8800 ARTE
SONYERICSSON K550i, K660i, K790i, K850, W300i, W580i, W610, W710, W810i, W890i, W910, Z710i
Turkcell PDA P4350, P3450 (touch)
Hem MOBILTV mobil uygulaması üzerinden hem de adresindeki Eğlence/MOBILTV sayfasından MOBILTV izlenebilen cihaz modelleri:
NOKIA 3230, 3250, 6630, 6680, 6681, N70, N71, N72, N73, N76, N80, N95 8GB , N91, N93, N95, E50, E60, E61, E61i, E65

PLATİNUM ÜYÜ OLMANIZA GEREK YOKTUR (((((2222 YE :sn:mobil tv)))) yazıp gönderin ayarlar real one playere kaydedilecektir

AYARLAR
Abonelik mesajını başarıyla gönderen abonelere, onay kısa mesajı ile birlikte telefon ayarları da gönderilir.

Kısa mesaj ile ayarları alamaz veya kaydedemezseniz.

• <LI style="FILTER: true">wap.turkcell-im.com.tr adresindeki Eğlence/MobilTV/MobilTV Ayarları sayfasından <LI style="FILTER: true">MobilTV yazılımı içerisinde Menü/Diğer/MobilTV Ayarları na tıklayarak
  • 0532 7571532 no.lu ucretsiz Turkcell Platinum Musteri Hizmetleri&#8217;ni arayarak
AYRINTILI BİGİ İCİN::::yuru:ehe:box:nono::megafon:

• Beğen
Tepkiler: adem35www, sinan 2, OMEGA VE TITANI ve 2 diğerleri

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
Süper Bişe Bilgiler Için Saol

serdar06288

serdar06288

Üye
eğer olursa yaşadık

ycg35

ycg35

Üye
ya keşke s40 tada real one olsa :D ama arkadaşımda 6680 var bilgiler için çok sağol süper bi paylaşım..

kossovali6161

kossovali6161

Üye
süper paylaşım çok saol!:oke:

YARBAY219

Üye
çok saol

a7yarlar geldi ama programı indirmiyor ne yapacam

kossovali6161

kossovali6161

Üye
kardeş wap.turkcell-im.com.tr de dediğin yere girdim.orda abonelik var.oda 30 günden sonra ücretli. internetten aradm mobil tv programını oda bozuk çktı. sen eğer yaptysan bi yardım edebilirmisin?

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Babamın hattı platinium güzel oldu bu arabada falan seyrederim :ehe

masumruk

masumruk

Üye
uyumlu bazı telefonlarda da uygulaması mevcut. hem waptan izleyebilirsiniz hemde uyuglamasını waptna indirerek telefonunuzdan direk uygulama üzerinden izlersiniz. sadece bazı S60 telefonlar için geçerlidir. biline...

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
süper^^

M.H.Orhan

M.H.Orhan

Üye
Süper derhal değerlendiriyorum
İyi yapmışlar geç olsada

mecay66

Üye
superde turkcell hattı kıralı 3 sene oluyo:d

hanoglu

hanoglu

Üye
Ben Turkcell sitesinide inceledim. Bilgi çok güzel.

Ben N73 kullanıyorum. Platinum yada gold üyesi değilim. Sıradan bir müşteriyim.

Ben bu hizmetten faydalanabiliyormuyum. Faydalanayorsam wap ile her izlediğimde sadece 1 sms ücret mi ödeyeceğim. Mobil TV uygulamasını kullanırsam hiç ücret ödemeyecekmiyim.

Bu konularda aydınlatabilirmisiniz.

Ben müşteri hizmetleri temsilcisi değilim diyeceksiniz. Biliyorum, ama sitede açıklamalardan tam emin olamadım.

Freddy Krueger

Freddy Krueger

Üye
teşekkürler

YARBAY219

Üye
Eğlence/MOBILTV nin altında abonelik dışıda bişe yok yani ayar yerini veya programı indireceğim yeri bulamadım bi yardım etsen

GuNSTuR

GuNSTuR

Üye
baya bi güzel kampanya denemek lazım

xkadir61

xkadir61

Üye
gönderdim bakalım gelecekmi?

buraq24

buraq24

Üye
waptan siteye girdim eğlence olan linki bulamadım ve doğal olarak programı indiremedim nasıl bulup yüklüycez tel n95 uygun nerde vardır

cepkin_67

cepkin_67

Üye
ya bu turkcell platiunm uyesi olmadan olmuyoki siz nasıl yaptınız yawf bi acıklarmısınz ...

firegenius

Üye
Platinium abonesi olmak lazım galiba oda bir 200-250 ytl paraymış.

Üst Alt