Turkcell TekNo Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

frostfoxx

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell TekNo Kampanyası
TekNo Kampanyası 25.05.2012 yani bugün sona eriyormuş. Turkcell'in en avantajlı kampanyası bitiyor.
Kullanan ve bitmemesini isteyen arkadaşlar Turkcell'e şikayette bulunalım. Belki devamını sağlayabiliriz.

Malamadrı

Malamadrı

Üye
evet kullanmıştım bir ara uygun fiyatlı

redkitk

Üye
bencede turkcellin en avantajlı kampanyası ve 1.5 milyona yakın insan begenmiş veya baya insanda kullanıyor, şikayet edelim bu kampanya bitmemeli zaten biterse ben büyük ihtimal numaramı değiştiricem kullanan arkadaşlar, bitmesini istemeyen arkadaşlar lütfen turkcellin sitesiden şikayet edin turkcell.com.tr/site/tr/bizeulasin

frostfoxx

Üye
    Konu Sahibi
Öneri için mesaj atmıştım, Anket Formu göndermişler. Çok sağol Turkcell. Aynen devam et..
Sadece teknumara ile konuşulacaksa; Avea ayda 9 TL ye 2.000 Dk konuşma veriyor. 9 TL ye de 1.000 Heryöne + 10.000 Avea içi Sms veriyor. Ayda toplam 18 liraya sınırsız iletişim.
Turkcell Tekno Kampanyası aylık maliyet 20 lira, 5.000 Heryöne Sms de 12 lira. Ayda toplam 32 lira.
Şimdi gel de numaranı Avea ya taşıma.
SMS kampanyam bitine kadar yeni bi uygulama gelmezse hat değişir Turkcell.

redkitk

Üye
frostfox dogru söylüyorsun bende şikayette bulundum ve banada anket yolladılar cevap vermişler kampanyanın bittigini dikkatte alacaklarını bildirmişler. 8 senedir turkcell kullanıyorum ve 1 kez bile değiştirmeyi düşünmedim fakat böyle giderse degiştirecem ve konusma kampanyalarına baktım hiçbiri tekno için elverişli değil. Avea nın kampanyası cok iyimiş turkcelde 2 katı para veriyorduk. bende beklemedeyim eger bi kampanya cıkarmazlarsa değiştirecem

onurdemir25

Üye
Türkcell çok pahalı bir de üstüne kaldırıyorlar bu teknoyu, vodafone'a geçmeyi düşünüyorum böyle giderse ...