Turkcell tarife önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

xxmadxx

xxmadxx

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell tarife önerisi
Herkese Merhaba,

yaklaşık iki aydır turkcell tarifesi arıyorum :) bir türlü uygun ve hesaplı bir tarife bulamadım maalesef (gerçi cümle içinde turkcell olunca uygun fiyatlı olması zor gibi :D )

belki bilinmedik ya da gözden kaçırdığım bir tarife vardır umuduyla yardımlarınızı rica ediyorum..

internet : en az 2GB (2'den fazla olsa daha iyi olur)
konuşma: aylık 100 dakika işimi görür
sms: olmasa da olur :) nasıl olsa TL yükleyince hediye veriyor

şimdiden ilgilenen herkese teşekkürler..

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
bulunursa bilmek isterim :ehe
hizmetleri iyi ona laf yok

yeumyang

yeumyang

Moderator
Şuan için Turkcell tarifeleri pahalı uygun bir paket olursa forumda paylaşıyoruz

Anıl Umut

Emekli Yönetici

Şu 3 tarifeyi ihtiyaçlarınıza göre şiddetle öneririm.Ben Kontrol ekstra kullanıyorum.Aylık fatura telsiz kullanım dahil,35.19 TL.İlk 3 ay cayma bedelsiz çıkabiliyorsunuz ki bu tarifeler faturalıdır,görüşme 6 saniyede bir,internet 1kb başı ücretlendirilir.
Tarife içeriğinde hazırkarttan faturalıya geçişte veriliyor diyor ama ben Vodafone dan geldim geçen hafta.İçinde Fizzy,goller cepte,ve ekstra 2gb bip var.Açıkçası böyle uygun tarife bulduğumuz için şanslıyız.Genelde türkcell bu paketi 50 tl nin aşağısına vermezdi,rezil bir durumdu..
Hı bu arada ben de bayağıdır taahütümü bitirmiştim Vodafone 'da bekliyordum Turkcell in düzgün bir tarife çıkarmasını.Ama bu paketlerin hat taşımaya da açık olduğunu öğrenince atladım valla ne yalan söyleyeyim.

Üst Alt