Turkcell T20 Yeterli Depolama Alanı Yok (Yardım)

Konu, 'Android Genel' kısmında atao tarafından paylaşıldı. Okunma: 11203 | Cevaplanma: 7

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Turkcell T20 Yeterli Depolama Alanı Yok (Yardım)

Merhaba arkadaşlar ben bir Turkcell T20 kullanıcısıyım.Yaklaşık 1 aydır bu telefonu kullanmaktayım.Telefonuma 5-6 civarında uygulama yükledim fakat onlardan sonra uygulama yüklemeye çalıştığımda ''yeterli depolama alanı yok'' diyor.531 kblık bir uygulamada bile yeterli depolama alanı yok diyor.Son olarakta marketten indirdiğimiz uygulamalar ilk hafıza kartına mı telefon hafızasına mı gidiyor ? Teşekkürler

Yazan: atao
  2. Telefonunu root et ve Link2SD programını kur. Ardından turkcell ve diğer uygulamaları hafıza kartına taşı.

İyi forumlar.

3. Telefonumu root edersem garantiden çıkar mı birde bir zararı olur mu telefonuma

4. Hayır garantiden çıkmaz. İstediğin zamanda unroot yapabilirsin zaten. Bir zararıda yok.

5. Çok teşekkür ederim. Yetersiz depolama alanı sorununu çözecek dimi

6. e tabii ki :) telefon hafızasında ki uygulamaları hafıza kartına atıyosun :)

7. Teşekkür ederim deneyeceğim şimdi.

8. Önemli değil :)

Turkcell T20 Yeterli Depolama Alanı Yok (Yardım) konusuna benzer içerikler

1. Cihazda yeterli alan yok hatası yardım ( 29 Ekim 2011 | Android Genel )

arkadaşlar HTC Desire kullanıcısıyım android marketten oyun yüklemeye kalkıyorum mesela Angry Birds ama oyunu indirirken "bir hata oluştu.Cihazda yeterli alan yok." gibi bir hata çıkıyor halbuki yeterli alan var nasıl...
  2. Yeterli Depolama Alanı Yok.!! ( 24 Aralık 2012 | Android Genel )

Merhaba arkadaşlar.. Neo V kullaniyorum. Ayarlardan uygulamalara girip "tümü' kısmından baktiginda 77mb boş alan gösteriyor. Fakat kullandigim uygulamalardan herhangi birini guncellemek istedigimde veya yeni bir uygulama indirmek istedigimde...
  3. Yeterli depolama alanı yok problemi ( 17 Mart 2013 | Samsung )

arkadaşlar google playden sd karta oyun yükleyemiyorum.Halbuki sd kartta birsürü boş yer var
  4. Uygulama Yeterli Depolama Alanı Yok Uyarısı ( 4 Ekim 2013 | Android Uygulama ve Oyun Yardım )

Google playden uygulama indireceğimde tam sonda yeterli depolama alani yok uyarısı alıyorum oysa tabletimin 10 gb boş hafızası var.. neden öyle diyor ve bunu nasıl çözebilirim
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Temmuz 2015 Çarşamba - 0:48:15