Turkcell T10?

Sponsorlu Bağlantılar

128bpm_

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell T10?
Slm Arkadaşlar ;

Dün Telefoncudan Bir Turkcell T10 Aldım, Özellik Bakımından zengin bir telefon Kullanımıda Basitleştirmişler.

Fakat Bir Sorun VaR.. ALacak Olan Arkadaşlar Dİkkatli Olsunlar. Yada Bu Konu Hakkında Bilgisi Olan Varsa Lütfen Paylaşsın..

Turkcell T10 u Vodafone Hat İLe Kullanmaktı Sorunum.Aslında Şebekede Bir Sorun Yok.Tek Sorun Vodafone İnternet,Live,GPS ve 3g Gibi İnternet İLe Alakalı Olan Ayarlar Ne Yazıkki Şuan İçin Vodafoneda Yok.

3g vb. Servislerden yaralanmak için ya türkcell hat alacaksın yada vodafonun T10 İçin Ayarları Geliştirmesini Beklicez...

qwqa

Üye
Slm Arkadaşlar ;

Dün Telefoncudan Bir Turkcell T10 Aldım, Özellik Bakımından zengin bir telefon Kullanımıda Basitleştirmişler.

Fakat Bir Sorun VaR.. ALacak Olan Arkadaşlar Dİkkatli Olsunlar. Yada Bu Konu Hakkında Bilgisi Olan Varsa Lütfen Paylaşsın..

Turkcell T10 u Vodafone Hat İLe Kullanmaktı Sorunum.Aslında Şebekede Bir Sorun Yok.Tek Sorun Vodafone İnternet,Live,GPS ve 3g Gibi İnternet İLe Alakalı Olan Ayarlar Ne Yazıkki Şuan İçin Vodafoneda Yok.

3g vb. Servislerden yaralanmak için ya türkcell hat alacaksın yada vodafonun T10 İçin Ayarları Geliştirmesini Beklicez...

arkadaşım telefona rom atarsan telefon Huawei u8110'a çevriliyo böylece sorun olmaz senin için

şu sitede anlatıyo....

tekharami

Üye
Bu durum benide uğraştırdı ve şöyle sonuca ulaştım rom değiştirmeden.
vodafone internet sitesinden telefon ayarları kısmına telefon numaranı yaz gönder e tıkla açılan cihaz ayarları sayfasından huawei yi seç sonra selina modelini seç şimdide vodafone internet i seçip send e bas.Telefonuna mesaj gelecek kaydedip etkinleştir.Ben bu şekilde yaptım ve internete girebildim.
Umarım yardımı dokunur herkese.

sinkor

Üye
Bu durum benide uğraştırdı ve şöyle sonuca ulaştım rom değiştirmeden.
vodafone internet sitesinden telefon ayarları kısmına telefon numaranı yaz gönder e tıkla açılan cihaz ayarları sayfasından huawei yi seç sonra selina modelini seç şimdide vodafone internet i seçip send e bas.Telefonuna mesaj gelecek kaydedip etkinleştir.Ben bu şekilde yaptım ve internete girebildim.
Umarım yardımı dokunur herkese.

evet aynen oldu internete baglanabiliyorum :oke:

alperen1313

alperen1313

Üye
İyi Akşamlar arkadaşlar
Aynı cihaz olan t10 için (android olsa bile) Vodafone da ayarlar mevcuttur.Özellikle bilgi ve destek aldıgım için bilgi vermek istedim sizlerede.
Saygılar.

ozkanekin

Üye
arkadaşlar skylive yi yükleyin normal olarak girebiliyorsunuz ama hız düşük

Üst Alt