Turkcell T10 u Android 2.2 ye yükseltme ?

Konu, 'Android Genel' kısmında apomsu tarafından paylaşıldı. Okunma: 10118 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Turkcell T10 u Android 2.2 ye yükseltme ?

arkadaşlar t10 um var, 2.1 olan işletim sistemini 2.2ye yükseltmek istiyorum

1- tavsiye ediyo musunuz, yoksa çok fazla kasar mı diyosunuz?

2- nasıl yapıcam ? telefonda bi sorun çıksın istemiyorum, güvenilir bi anlatım istiyorum.

:bilmm :aman2: :ah

Yazan: apomsu
  2. baktım o anlatıma ama sitedeki link çalışmıyorona benzer bikaç site daha var ama linkleri olmuyor

Turkcell T10 u Android 2.2 ye yükseltme ? konusuna benzer içerikler

1. samsung i5800(GALAXY APOLLO) Android 2.1 i 2.2 ye yükseltme nasıl olur ???

arkadaşlar ben yurt dışından bi i5800 getirttim ve android 2.1 sürümü yüklü bunu 2.2 ve ya 2.3 e nasıl yükseltebilirim ?
  2. LG GT540'ı Android 2.2'ye yükseltme

LG GT540 için Android 2.2.1'e yükseltme zamanı geldi. Buyrun yazımıza... LG GT540'ı Android 2.2'ye yükseltme / Gelecekonline
  3. Turkcel T10 Android 2.2 Froyo Nasıl Yüklenir?

Arkadaşlar Turkcell t10 aldım android markete girip uygulama yükleyemiyorum.Flash player yüklenmiyor android 2.2'ye nasıl geçebilirim.Android konusunda yeniyim yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim
  4. turkcell t10 yazılım yükseltmeyle android market açılıyormuş

duyduğuma göre turkcell t10 yazılım yükseltmeyle android market açılıyormuş - doğru mu? bildiğimiz and. market mi? - yardımm! :aman2:
  5. Dell Aero android 1.5 ten 2.2 ye yükseltme yardım

Arkadaşlar Dell aero bir telefon aldım 1.5 android yüklü bunu nasıl 2.2 falan yaparım yardım edermisinizşimdiden teşekkürler
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
06 Temmuz 2015 Pazartesi - 21:10:01