Turkcell SMS Çekiliş Günleri ( 2009 sonuna kadar uzatıldı )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Turkcell SMS Çekiliş Günleri ( 2009 sonuna kadar uzatıldı )
Her ayın 3'ü, 13'ü ve 23'ünde 5 sms gönderenler çekilişle 100 kontör/25 dakika kazanıyor!

2009 sonuna kadar her ayın 3'ü, 13'ü ve 23'ü olan çekiliş günlerinde 10.000 şanslı abone 100 kontör/25 dakika kazanıyor. Siz de bireysel Hazır Kart ve Faturalı hat sahibiyseniz çekiliş günlerinde en az 5 sms atın, çekilişe katılıp kazanma şansını yakalayın!

Katılım Koşulları

• Tüm bireysel Hazır Kart'lı ve Faturalı hat sahibi aboneler çekilişe katılabilirler.
  • Kampanya her ayın 3, 13 ve 23'üncü günlerinde gerçekleşir.
  • Kampanya 2009 sonuna kadar her ay düzenlenecektir.
  • Kampanyadan en az 5 sms atan tüm Hazır Kart'lı ve faturalı hat sahibi bireysel aboneler yararlanabilir.
  • Çekilişe katılabilmek için gönderilecek ilk 5 sms'e Turkcell, Hazır Kart ve diğer operatör aboneleri ile yurtdışına gönderilen sms'ler dâhil; Webmesaj, Akıllı Mesaj, BizBize Kamu ve doğum günü kampanyasından gönderilen ücretsiz sms'ler, yurtdışından gönderilen sms'ler ve servis kısa numaralarına gönderilen sms'ler hariçtir.
  • Ekonomik Mesaj Paketi olan faturalı hat sahibi abonelerimiz ve 300 SMS veya 3000 SMS paketleri olan Hazır Kart'lı abonelerimiz paketlerindeki sms'lerini de kullanarak 5 sms attıkları takdirde çekilişe hak kazanırlar.
  • Sadece kampanya günü gönderilen ilk 5 sms için çekilişe hak kazanılır.
  • Kampanya günü en az 5 sms gönderen tüm bireysel Hazır Kart'lı ve Faturalı hat sahibi abonelere sadece 1 çekiliş hakkı verilecektir.
  • Her kampanya günü en az 5 sms atan aboneler arasında yapılacak çekilişle 10.000 aboneye 100 kontör/25 dakika verilecektir.
  • Kampanya günlerinde 5 sms gönderip çekilişe hak kazanıldığında “5 sms’ten sonra bedava kampanyası”ndan yararlanan bireysel Hazır Kart’lı abonelerin ve “3 sms’ten sonra bedava kampanyası”ndan yararlanan BizBize Kampus’lu Hazır Kart’lı abonelerin cep telefonlarına çekilişe katıldığını belirten bir bilgilendirme gelir. Diğer abonelerimize bilgilendirme gönderilmez ancak çekiliş günlerinde 5 sms gönderen tüm bireysel Hazır Kart ve faturalı hat sahibi aboneler çekilişe hak kazanırlar.
  • 31.12.2009 sonuna kadar sürecek kampanya dönemi boyunca çekilişe katılma sayısı ve zamanı hakkında bir sınır yoktur. Çekilişe tekrar katılınabilinir.
  • Bir çekilişte kazanan abone diğer çekilişlerde de kazanma hakkına sahiptir.
  • Çekilişe katılmak için herhangi bir aboneliğe gerek yoktur. Belirtilen çekiliş günü içerisinde en az 5 sms atan tüm bireysel Hazır Kart'lı ve Faturalı hat sahibi abonelerimiz çekilişe katılma hakkını elde edecektir.
  • Çekiliş yapıldıktan sonra 1 hafta içerisinde kazanan abonelere sms ile bilgilendirme gönderilecektir.
  • Çekilişte kazanılan kontörler veya dakikalar abonelerin hatlarına çekiliş gününden itibaren 1 hafta içerisinde yüklenecektir.
  • Kazanılan kontörler ve dakikalar sadece Turkcell Hazır Kart'lı ve Faturalı hat sahibi abonelerle görüşme için kullanılabilir.
  • Kazanılan kontörler hatlara yüklendiği günden itibaren 1 ay süre ile kullanılabilir.
  • Kazanılan kontörler bir sonraki aya devretmez.
  • Turkcell içi yapılan görüşmelerde ilk olarak kazanılan kontörler veya dakikalar kullanılır.
  • Çekiliş günlerinde 5 sms'ten sonra bedava ve 3 sms'ten sonra bedava kampanyaları geçerlidir.
  • Turkcell'in kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Bu haberi vermeyi unuttum arkadaşlar kusura bakmayın. Teşekkür ederim DeadSiLence :)

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
:) Her zaman...

piri.reis

piri.reis

Üye
bilgi için teşekkürler

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Sms paketi olanlar buna dahil olamıyor tabi? :(

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
O zaman ben her 12-23'ünde kampanyaya dahil oluyorum kendiliğinden :)

bungee

Üye
O zaman ben her 12-23'ünde kampanyaya dahil oluyorum kendiliğinden :)

3-13-23.nde 5 mesaj atıyorsanız kampanyaya katılmış oluyorsunuz. Bilgilendirme mesajı gelmiyor. Kazandıysanız, kontörler 1 hafta içinde hattınıza yükleniyor.

HmB_SaL

HmB_SaL

Üye
evet direk geliyor kontörler bir ay kullanabiliyorsunuz ve hediye kontör olarak geliyor :oke:

ben sadece birkez kazandım.

Not:Bu foruma ilk yazışım aranıza yeni katılmış oldum :oke:

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
HmB_SaL hoşgeldin kardeşim :)

HmB_SaL

HmB_SaL

Üye
HmB_SaL hoşgeldin kardeşim :)

facebookda görüpte girdim.Birçok tanıdık kişi var burda.İnşallah yavaş yavaş büyür forumumuz ve bizde fake dolu sitelerden kurtulmuş oluruz.Zaten yönetici tksharmely da fake üyelerden çok çekmiş biri olarak izin vermeyeceğini düşünüyorum:oke:

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Bu forum hepimizin kardeşim :) Yönetici hepimiz olacağız :) Umuyorum ki daha güzel paylaşımlar yapacağız forumumuzda. Ceza sistemleri o kadar ağır ki kimse kalmayacak neredeyse diğer tarafta. Bugün piri.reis de 4 günlüğüne gönderildi :(

piri.reis

piri.reis

Üye
Bu forum hepimizin kardeşim :) Yönetici hepimiz olacağız :) Umuyorum ki daha güzel paylaşımlar yapacağız forumumuzda. Ceza sistemleri o kadar ağır ki kimse kalmayacak neredeyse diğer tarafta. Bugün piri.reis de 4 günlüğüne gönderildi :(

kulaklarım çınladı.

hmb_sal hoşgeldin kardeşim.

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
bilgi için teşekkürler

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Bugün SMS Kampanyası arkadaşlar :)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Gün içinde 50 sms atarım zaten bugün :)

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
:) Umarım 100 Kontör çıkar. Bana daha hiç çıkmadı.

sA'

sA'

Üye
hergun kesıntısız 400 sms atıyorum .
yüzümüze sans gulmedi :D

HmB_SaL

HmB_SaL

Üye
günde 5 mesaj gönderdikten sonra kayıt yazıp biryere göndersek şansımız çok çok fazlalaşır sanırım.Çünkü bu şekilde herkes dirk kayıt oluyor.Bende sadece 1 kez kazandım bakalım bu gün gelecek mi:allalla:

--------------- Ekleme ---------------

kulaklarım çınladı.

hmb_sal hoşgeldin kardeşim.

hoşbulduk piri reis.Forum iyide çok mu reklam var ne:)

birde arkam ev ahalisine dönük oluyor soruyorlar o kız kim diye hadiseyi görünce reklam diye açıklama yapmak zorunda kalıyorum.O HADİSE yi giydirsek yada kaldırsak daha iyi olur :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...