• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Turkcell Sınırsız Konuşma Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Turkcell Sınırsız Konuşma Kampanyası
[imga=right]http://img27.imageshack.us/img27/3082/turkcelllogosvgxn6.png[/imga]
Türkiyede' de iletişimin devi Turkcell’den abonelerine sevindirici haber geldi. Bireysel faturalı hat abonelerine yönelik yapılan bu kampanyada, Turkcell içi konusmalar belli bir sabit ücretle, süre ve zaman sınırlaması olmadan gerçekleşecek. Turkcell sınırsız konuşma kampanyası kapsamında, Turkcell aboneleri ayda kdv dahil 65 tl’ye tüm Turkcell’lilerle sınırsız konuşabilecekler. Kampanyaya 6 mart 2009 tarihine kadar başvurabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanabilmek için telefonunuzun mesaj bölümüne sınırsız yazıp 4323 e mesaj atmanız yeterlidir, kampanyadan ilk 300.000 bin bireysel faturalı hat sahipleri yararlanabilmektedir.

Avea' nın her yöne sınırsız tarifesinden sonra, Turkcell de böyle bir atak yaparak pazara "Sınırsız konuşma" hususunda katılmış oldu. Her yöne olmasa da, birçok abonenin Turkcell li olduğunu düşünürsek, yararlı bir kampanya diyebiliriz. Bir eleştiri daha yapmak gerekirse, bu kampanyanın her Turkcell abonesine değil de, kampanyaya katılan ilk 300.000 kişiye uygulanması da bir diğer dezavantaj. Bakalım Vodafone her yöne konuşma kampanyası dahilinde, bizlere neler sunacak bekliyoruz..

nihatgunes

nihatgunes

Üye
bence avea nın heryöne sınırsız kampanyasının yanında bu pek tutmaz

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Turkcell en çok konuşturan operatör olmak için kolları sıvadı.

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Aslında Avea da hemen hemen aynı şeyi yapmaya calisiyor ama birçok kişi farkında değil.

Avea çıkardığı tarife ile, günden güne binlerce yeni abone veya bu tarifeye geçen abone kazanıyor değil mi ? Farkına vardıysanız ; çevrenizdeki çoğu kişi avea ya numarasını taşıdı yada avea hat aldı. Dolayısı ile aslında avea tarafından bakarsak bir anlamda 55 TL ye kendi arasında bedava konusturuyor gibi birşey :) Diğer operatörler de pek fazla kişi kalmadı ki aradığımız kisilerin çogu avea zaten =) Ev ve iş telefonlarınıda arıyoruz diyorsunuz zaten o da telekom ile ortaklıgından çok cüzi miktarda ücrete tabi oluyor dolayısı ile şunu demek istiyorum Turkcell ' in de yapabileceği bu yani evle, işle, diğer operatörlerle sınırsız yapamaz zira çogu kisi avea ya geçti ve tcell den avea yı aramak sınırsız olursa, turkcell altından kalkamaz diye düşünüyorum :)

[ALPERTUNGA]

[ALPERTUNGA]

Üye
bence avea nın heryöne sınırsız kampanyasının yanında bu pek tutmaz
arkadaşa katılmakla birlikte;
aveanın kampanyası hem heryöne hem de daha ucuz
turkcel avea ile başa çıkamaz çapı yetmez tutmaz bu kampanya
aveanın kampanyası varken bu kampanyada yararlanmak isteyen oldukça zengin demektir

kozluca21

kozluca21

Üye
avea nın heryöne tarifesini kullanıyorum bundan önce 4 yıl türkcell kullandım hep boş hep boş ne kazandık hiç bişey bi alo de hooop kontörlere elvada sonra vodafone aldım süper geldi şimdi hem vodafone hemde avea kullanıyorum inanın deseler ki türkcell bedava hat dağıtıyor yüzüne bakarsam namerdim bu kampanyalarda boşş..

paradox1026

paradox1026

Üye
bombayı Vodafone patlatacak.yazıyorum:)

Solamente

Üye
Ozan'a iyi gelecek bi kampanya :)

rroyy

rroyy

Üye
Yurtdışı kampanyası olmadığı sürece bana gelmez =)) zira 1000-1250 tl faturlardan bıkıp dubaiden hat aldım kendime =)) 150dolara 2seyahat çıkıyor aradan:D Turkcell faturamda 85TLlere düştü. Daha güzel bir kapmpanya bekliyoruz Turkcell'den.

[ALPERTUNGA]

[ALPERTUNGA]

Üye
Yurtdışı kampanyası olmadığı sürece bana gelmez =)) zira 1000-1250 tl faturlardan bıkıp dubaiden hat aldım kendime =)) 150dolara 2seyahat çıkıyor aradan:D Turkcell faturamda 85TLlere düştü. Daha güzel bir kapmpanya bekliyoruz Turkcell'den.
1250 tl fatura mı ödüyorsunuz acaba aylık geliriniz nedir çok merak ettim?

paradox1026

paradox1026

Üye
dubai falan var işin içinde bence en az 5000tl:)

webmaster80

webmaster80

Üye
Ah bu Turkcell.
Vazgeçemiyorum ama aveanın sınırsız tarifesi gibi bir tarife çıkarsa fena mı olurdu?
Gerçi şuan kullandığım tarife de müthiş.
Heryöne tarifesini kullanıyorum, otomatik 250 kontör yükleme talimatım var, her ay 500 hediye kontörüm geliyor, konuş babam konuş :)

fbharun

Üye
mrb size bişi sorcamda turkcell ile ilgili beni ararmsınız 05465733821

peso

Üye
çok berbat bir kampanya bu türksel çok cimri eskiden beri.aveanın tüm yönlere sınırsız konuşma kampanyası var üstelik 67 tl ye...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...