Turkcell sari kutukampanyasi

Konu, 'Turkcell Kampanyalar / Tarifeler' kısmında zorbey27 tarafından paylaşıldı. Okunma: 3310 | Cevaplanma: 10

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. TURKCELL SARI KUTU İSMİNDE
    BİR KAMPANYA BAŞLATTI.
    HATTINIZIN İLK AÇILIŞ
    TARİHİNDEN BUGUNE KADAR
    GEÇEN HER GÜN İÇİN 1 PUAN
    VERİYOR. YANİ 4 YILLIK AKTİF
    İSE HATTINIZ 1460 PUAN
    VERİYOR. BU PUANLAR İLE
    TURKCELLİN HAZIRLADIĞI
    HEDİYELERDEN
    SEÇEBİLİYORSUNUZ.

kAMPANYA LİNKİ.
    http://www.turkcell.com.t/bireysel/sarikutu/Sayfalar/genel.aspx#pre-paid

2. hiç kimse ilgi göstermemiş hayret

arkadaşlar güzelim hediyeler kaçıyor acele edin :ehe mesela ben 8 gblık sd kartı 1.90 aldım indirim çekiyle :D

3. 50 TL VINN indirimine girdim
    Kalem ve anahtarlık istedim iş yerine
    700 küsur puan kaldı geriye onunla da ne yapsam diye düşünüyorum. Dile kolay 7.5 senedir Turkcell :D
  4. Beyler kalemlik sd kart falan diyorsunuz da bitmiş mi onlar ben girdiğimde öyle şeyler göremedim. Sadece konuşma mesajlaşma uçak bileti falan.
  5. Bende 4gb hafıza kartı,kalem ve anahtarlık aldım bende ara ara tükenen ürünler geliyor arkadaşlar takip edin:)

6. turkcell aksesuar çeki alarak (20 tl değerinde) turkcellmagaza.comdan alabilirsin sd kartı vs.

kalem şapka falan ise turkcell.com.tr de
  7. 4357 puanım var.dandik bir kampanya işe yarar bişey yok.yok ayda bir gün konuşmaymış yok anahtarlıkmış turkcell e yakışmayan bir kampanya olmuş...
    pegoş ve oguzalp44 bunu beğendi.
  8. 250 MB internet hediyesi güzel bence 1000 puan veriyorsun alıyorsun hiç yoktan iyidir. Bedavaya konuşma veriyorlar ne olursa olsun kapın arkadaşlar dandik falan kimin umurunda sonuçta bedava.
  9. puanı nasıl öğrencez ?
  10. 2903 puanım vardı. 6 ay boyunca 1500 mb internet (her ay 250 mb), 6 ay sınırsız facebook, 1 ay turkcell'lilere 1000 sms aldım. 3 ay boyunca indirimli 9 tl 1 GB internetim tam bitmişti ki bu kampanya hızır gibi yetişti. 6 ay daha internetim var oley :D
  11. her güne 1 puan veriyolarmış babamın hattı 10 yılı geçti ama sarı kutudaki puan 2100 . benim 6. yılım oldu ama biriken sadece 1200 küsür bence saçmalık var ortada
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.