Turkcell Sarı Kutu Nedir ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ekremsss15

ekremsss15

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Sarı Kutu Nedir ?
Turkcell’in Sarı Kutu hediye kampanyasını duydunuz mu? 1 yıldan fazla Turkcell kullanıcısı iseniz Turkcell’den birçok hediye kazanabilirsiniz. Bu kampanyanın detaylarını öğrenmek için .

“Sarı Kutu” Programı nedir?

Turkcell abonelik yaşı kesintisiz 1 yılın üzerinde olan ve programa katılan Faturalı ve Hazır Kartlı tüm bireysel müşterilerin, Turkcell’de geçirdikleri her gün için 1 Puan aldıkları ve bu puanlar ile Sarı Kutu’dan hediyeler seçebilecekleri bir programdır.
Sarı Kutu Programı’na nasıl katılabilirim?
SARIKUTU yazıp 2222′ye göndererek, , 05327572222’yi arayarak programa katılabilirsiniz.

Programa katılım ücretli mi?
Programa katılım ücreti bir kereye mahsus 0,40 TL (KDV, ÖİV dahil) dir. Daha sonrasında hediye seçimleri için ücret yoktur.

Programa kimler katılabilir?
Programa Turkcell abonelik yaşı 1 yıl ve üstü olan Faturalı ve Hazırkart’lı bireysel müşteriler katılabilmektedir.

Not: Ben sorgulattım 2161 puanım varmış. Sizlerde sorgulatıp bizimle paylaşabilirsiniz. (PUAN yazıp 2222′ye ücretsiz gönderin)

plusnettr

plusnettr

Üye
Hangi mağara da ikamet ediyorsun dostum :D
Günaydın. Obama yeniden ABD ye başkan seçildi bu arada

• Beğen
Tepkiler: tinasoft
gogis

gogis

Üye
mağara yaz 2222ye gönder :)

kanarya55

kanarya55

Üye
daha detaylı bilgi yokmu arıyoruz hiç bilgi vermiyor turkcell :s www.turkcell.com.tr’den, 05327572222’yi arayarak programa
katılabilirsiniz. Arıyorum ama sarı kutu hakkında bilgi vermiyor bunlar

ramazanbaran

ramazanbaran

Üye
3037 puanim var Yarin hediyelere bakarım :-) umarım net paket falan vardır :-)

ekremsss15

ekremsss15

Üye
    Konu Sahibi
bende 150 puan kaldı :D

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Kampanya iyi gibi duruyor. ama şuanki hediye tam bir rezalet ötesi diyebiliriz. Ayda bir gün şu kadar bedava, kimin ne işşine yarar ayda bir gün olan bedava.
Kampanyaya puan vermek gerekirse 10 üzerinden 4 anca alır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...