turkcell numara değiştirme

Konu, 'Turkcell Genel Bilgiler / Haberler' kısmında sago___ tarafından paylaşıldı. Okunma: 14805 | Cevaplanma: 12

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. arkadaşlar aramızda belki bilmeyenler olur diye konu açma gereksinimi duydum açtım.

turkcell in numara değiştirme diye bir avantajı var eğer sizi rahatsız eden yada size ulaşmasını istemediğiniz kişiler varsa numaranızı tek arama ile değiştirebiliyorsunuz müşteri hizmetleri "532" arayarak değiştire bilirsiniz sadece 8 tl karşılığında hattınızı değiştirmeye gerek kalmadan yeni bir hat almaya gerek kalmadan yeni bir numaraya sahip oluyorsunuz.....
    Burak bunu beğendi.

2. kaç kereliğine

3. o konuda tam bir bilgim yok kardeşim
  4. güzelmiş.

teşekkürler konuya ayrıntılar eklenirse sevinirim.
  5. herşey açık kardeşim... Müşteri hizmetlerini arayacaksin bilgisayar sizden sesli komut istediğinde diyeceğiniz söz numara değiştirme diyerek sesli komut vereceksin orada sonra seni yönlendiriyor zaten tc kimlik numaranı istiyor yanlız hat kimin üzerine kayıtlı ise onun bilgileri gerçekli... Tc kimlik no ve doğum tarihini istiyor onları yazdıktan sonra sizi müşteri temsilcisine yönlendiriyor ve orada gerçekleştiriliyor 8 tl karşılığında ama...
  6. Yaz aylarında numara değişikligi 3 tl idi. Şimdi baya bir zam yapmışlar. 8 lira olmuş.
  7. 8 tl pahalı.:D
  8. 30 tl 40 tl gidip yeni hat alacağına 8 tl ver her yönden kar in olur kardeş hem gidip telefoncuza kadar gidip yorulmaktan kurtulursun =D
  9. kardeşim tabi o kadar para veriple hat alacağına değiştirmek daha mantıklı ama 8 tl yerine 3 tl ödemek bence daha mantıklı ,
  10. benim bildiğim 3tl ye değişiyor
  11. 8 tl ye değiştiriliyor ayda 1 kezde numara değiştirme hakkınız war
  12. ya bsey sormak ıstıyorum ben turkcel hattımı aveya tasıdım smdı tekrar turkcele tasısam ve tasıdıktan sonra numara degısıklıgı yaparlarmı yoksa bellı bı zaman gectıkten sonramı degısıklık yapılabılır ? bı bılgısı olan varmıı ??
  13. Hemen yapabilirsin
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. turkcell numara değiştirme

,
  2. turkcell numara değişıkliği

,
  3. turkcell numara değiştirme kaç tl

,
  4. turkcell numara değiştirme 2014,