turkcell numara değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar

sago___

Üye
    Konu Sahibi
turkcell numara değiştirme
arkadaşlar aramızda belki bilmeyenler olur diye konu açma gereksinimi duydum açtım.

turkcell in numara değiştirme diye bir avantajı var eğer sizi rahatsız eden yada size ulaşmasını istemediğiniz kişiler varsa numaranızı tek arama ile değiştirebiliyorsunuz müşteri hizmetleri "532" arayarak değiştire bilirsiniz sadece 8 tl karşılığında hattınızı değiştirmeye gerek kalmadan yeni bir hat almaya gerek kalmadan yeni bir numaraya sahip oluyorsunuz.....

• Beğen
Tepkiler: Burak

Dumbledore

Dumbledore

Üye
kaç kereliğine

Burak

Üye
güzelmiş.

teşekkürler konuya ayrıntılar eklenirse sevinirim.

sago___

Üye
    Konu Sahibi
güzelmiş.teşekkürler konuya ayrıntılar eklenirse sevinirim.
herşey açık kardeşim... Müşteri hizmetlerini arayacaksin bilgisayar sizden sesli komut istediğinde diyeceğiniz söz numara değiştirme diyerek sesli komut vereceksin orada sonra seni yönlendiriyor zaten tc kimlik numaranı istiyor yanlız hat kimin üzerine kayıtlı ise onun bilgileri gerçekli... Tc kimlik no ve doğum tarihini istiyor onları yazdıktan sonra sizi müşteri temsilcisine yönlendiriyor ve orada gerçekleştiriliyor 8 tl karşılığında ama...

baslarkadi

baslarkadi

Üye
Yaz aylarında numara değişikligi 3 tl idi. Şimdi baya bir zam yapmışlar. 8 lira olmuş.

OLcay_1095

OLcay_1095

Üye
8 tl pahalı.:D

baslarkadi

baslarkadi

Üye
kardeşim tabi o kadar para veriple hat alacağına değiştirmek daha mantıklı ama 8 tl yerine 3 tl ödemek bence daha mantıklı ,

asigsasi

asigsasi

Üye
benim bildiğim 3tl ye değişiyor

devilman679

devilman679

Üye
8 tl ye değiştiriliyor ayda 1 kezde numara değiştirme hakkınız war

conconkıss

Üye
ya bsey sormak ıstıyorum ben turkcel hattımı aveya tasıdım smdı tekrar turkcele tasısam ve tasıdıktan sonra numara degısıklıgı yaparlarmı yoksa bellı bı zaman gectıkten sonramı degısıklık yapılabılır ? bı bılgısı olan varmıı ??

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Hemen yapabilirsin

g_697179

Ben yeni hat aldım artık çok geç

veliahht01

Üye
Sadece turkcell hattındami yoksa Vodafone yada Avea dan aldığımız ve turkcell e taşıdığımız hattın numarası ni da değiştirme yapıyorlarmı?

S820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arslan3332

arslan3332

Üye
butun operatorler icin geçerli vodafone iki sene once 15tl karsiliginda numaranin son 4 hanesini degistiriyordu suan ne kadar ucret istiyor bilmiyorum

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Türk Telekom su anda 20₺ Karşılığında, Yeni hat almaya gerek kalmadan numara değişikliği yapıyor.

• Beğen
Tepkiler: arslan3332 ve bilisimler
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Güvenlimi denedinizmi hiç ? Bende farkettimde numaraları şuan herkez görüyor
Nicin guvenli olmasin. Zaten bu hizmeti Operatör sunuyor. Herkes de görmüyor. Sadece size onerilen numaralar onlar.

• Beğen
Tepkiler: bilisimler
smnckgzr

smnckgzr

Üye
Operatör değiştirip gelenlerde numara değiştirebiliyor mu ?

Üst Alt