Turkcell Neden Müşterilerini Gereksiz Rahatsız Ediyor / Aylık 10.000 SMS Paketi Sorunsalı

Sponsorlu Bağlantılar

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Turkcell Neden Müşterilerini Gereksiz Rahatsız Ediyor / Aylık 10.000 SMS Paketi Sorunsalı
Turkcell'den mesaj gelir, her yöne aylık 10.000 sms i ücretsiz göndermek istiyorsan bu mesajı evet diye cevapla şeklinde.
Saf kullanıcı da "istiyorum" der.
Sonra der ki Turkcell;

"Aylık 10.000 SMS paketinden sadece bireysel Hazır Kartlı aboneler faydalanabilmektedir."

...

Madem bu kullanıcı bu kampayadan yararlanamıyor, neden o kullanıcı bu gereksiz mesajla rahatsız ediliyor?
Bir fikri olan var mı?..

• Beğen
Tepkiler: Mr-Trojan

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Üşengeçlik !

ugur3535

ugur3535

Üye
herkese gönderdikleri için numara seçmiyorlar daha kolaylarına geliyor...

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
maksat mesaj göndermek :)

xErKaNx

Üye
Baska ne isleri var insanlardan ne koparirsak kardır zihmiyeti iste

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Aynen katılıyorum

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
reklam geleceğe yatırım olduğu için ya bir gün kontörlü hat kullanan arkadaşınız size gelip deseki 10.000 sms nasıl alınıyor ? gelen mesajlar sayesinde rahatlıkla cevap verebilirsiniz bu soruya

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İyi de ben Turkcell'in reklamını yapmak istemiyorum ki...

Cynical

Cynical

Üye
Bir Turkcell klasiğidir aboneyi rahatsız etmek. Kuzenime 2 gün içerisinde aynı mesajı yaklaşık 20 kez göndermişlerdi.

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
1) Kampanya mesajları almak istiyor musun diye sorması gerekmiyor mu Turkcell'in?
ama zaten konu bu değil Nadide!..
Konu şu:
2) Ben kampanya mesajları almak istiyorum, ama kendimle ilgili olanları sadece!..

Turkcell : Aylık 10.000 bedava mesaj kazanmak istiyorsan evet de ve bu mesajı cevapla!!!
Müşteri : Evet, istiyorum.
Turkcell : Sen yararlanamazsın.
Müşteri : Başka eğlencen yok mu senin? :hmmm

Dalga geçer gibi...

Ayrıca kontörlü olanlara reklam yapmak istiyorsa onlara atsın mesajı neden bana atıyor. Benim üzerimden reklam yapmasın!.. Ya da hiç olmadı desin ki, kontörlü arkadaşlarınıza söyleyin, böyle bir kampanya var.

Neden bana mesaj cevaplatıyor ve sonra alay eder ki reddediliyor?

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
ata şimdi numara taşınabilirliği kimin ne kullandığı belli olmuyor bu gün kontörlü olan yarın faturalı oluyo ondan dolayı mesajlar genel oluyor

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ben cevap mesajı gönderdikten sonra ne olduğumu bulabiliyorsa bana mesaj göndermeden önce de bulabilir diye düşünüyorum.

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
ama orada 35 kontör karşılığı diyor faturalı bir insanın bunu algılaması lazım

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Faturalı bir insanın kendisiyle alakasız bir kampanyayla hiçbir şekilde rahatsız edilmemesi gerekiyor.
Kaldı ki faturalı bir insanın 35 kontör bedelindeki bir paranın faturasına yansıtılacağını da düşünmesi son derece normal. Koskoca şirket ona mesaj atıp bir soru sorduğuna göre...

Bu yapılanın hiçbir ahlaki temeli yok. Bir GSM operatörünün müşterisiyle adeta alay etmesinin savunulacak bir yanı da bulunmamakta.

cglr07

cglr07

Üye
benim bir çok tanıdığım var hazırkartlarıyla aynı numarayı faturaya geçirdi faturalıyı kontörlü yaptı gibi bu yüzden ayrım pek kolay olmuyor yani 35 milyon abonesi olduğu düşünürsek ayıklamak çok zor bunun yerine herkese gönderiyorlar bence ayda 1-2 mesajın sizi çok fazla rahatsız edeceği görüşüne katılmıyorum sonuçta 2 tuş ile o mesajdan kurtulabiliyorsunuz turkcell çalışanlarınada hak vermek lazım aslında burda faturalı hatlar için olan kampanyalarda kontörlülere gönderilebiliyor bence biraz relax olalım mesala bir avea kullanan tanıdığım var kampanya mesajları geliyor kontörlü abone kendisi aveanın sitesinde bile yazmayan kampanyalar bunlar mesela 60 dakika heryöne görüşme alabiliyorsun kontörle bu tarz aynı şekilde diğer hatlardada var seninle ilgisiz reklamlar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Abonelik mesajı yolladığında 2 kontör alıyor. Ben buna kazanç diyorum.:oke:

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Banada yolluyor. Hemde biraz fazla, ama o kadar rahatsız olmuyorum. Siliyorum bitiyor. Ataya hak vermek istiyorum, faturalıya yolluyorsan faturalıya da yap o zaman kampanyanı. Ayrıca Turkcell sistem ile faturalıyı ve kontörlüyü çok rahat bir şekilde ayırabilir. Tabi işine geldiği zaman. Onun için burada Turkcell haksız. Mesajları engellemek içinde müşteri hizmetleri aşaması 2 kontör, yine kâr yine kâr. Tabiki bana kalırsa en iyisi Turkcell. Daha geçen hafta vodafone hat aldım, 20 kontör vardı. Şifremi aldım 2 kontör, değiştirdim 2 kontör, interneti açtırdım 2 kontör, msn programını indirdim 2 kontör, o arada birkaç kontör de çaktırmadan çektiler oldu bitti. Turkcell de bu işlemlerin tamamı ücretsiz ve kaliteli hizmet ile yapabiliyorsun.

Üst Alt