Turkcell maxiplus5 resmi güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

aslanmali

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell maxiplus5 resmi güncelleme
EEET ARKADAŞLAR RESMİ GÜNCELLEME ÇIKMIŞTIR LİNK

BU SAYFADA Turkcell Maxi Plus 5 software online upgrade tool(ZTE Corporation is the owner of copyright in the software. Other works experiencing may be trademarks or copyrights of their respective owners.) DOWLOAD EDİN KRUN DOSYAYI CİHAZI KAPATIP GÜÇ DÜĞMESİNE VE SES KAPATMA TUŞUNA BASIN PROGRAM CİHAZI TANIYACAKTIR DEVAMI ZATEN BASİT

orhan_orh

Üye
yalan yanlış bilgi verme insanlara. senin yüzünden telefondaki tüm bilgilerim programlarım kişilerim resimlerim müziklerim gitti. yukarıda belirttiğin şey güncelleme değil, maxiplusun programını tekrar yükleme programıdır. yetkili arkadaşlar bu gönderiyi silmenizi rica ediyorum.

aslanmali

Üye
    Konu Sahibi
sen ne diyosun kardesim adamlar guncelleme yazmis hatta 270 mb boyutunda yeni bi tane daha yayinladilar gozle gorulur deisme yoka ama anabant surumu filan deisiyor ayrica acildiktan sonra tak diye kapanan oyunlarin sorunu cozuldu

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Telefon yazılım güncellemesinde zaten bilgilerin gider.
Resmi online yazılım güncelleme diyor paylaşımda sorun yok.

orhan_orh

Üye
nasıl yazılım güncellemesinde bilgiler gider. şaşırdınız mı siz?

akın_akın

Üye

BU SAYFADA Turkcell Maxi Plus 5 software online upgrade tool(ZTE Corporation is the owner of copyright in the software. Other works experiencing may be trademarks or copyrights of their respective owners.) DOWLOAD EDİN KRUN DOSYAYI CİHAZI KAPATIP GÜÇ DÜĞMESİNE VE SES KAPATMA TUŞUNA BASIN PROGRAM CİHAZI TANIYACAKTIR DEVAMI ZATEN BASİT
kardes guncellestırme derken neyden bahsedıyosun anlamadım androıd 4.0.4 var zaten bende yüklemem mı lazım bunu

Bitanemsin.ali8

Bitanemsin.ali8

Üye
kardes guncellestırme derken neyden bahsedıyosun anlamadım androıd 4.0.4 var zaten bende yüklemem mı lazım bunu

arkadaşım güncelleme; fabrika çıkışı hataları veya bir önceki güncellemedeki hataları veya sistemdeki programların güncel versiyonlarının yada şikayetler üzerine sorunları giderilmiş olarak kullanıcıya sunulmasıdır

cakmak61

Üye
kardeş yazilimda neler düzeliyor acaba

dogukan-

dogukan-

Üye

Telefondan guncelledim annemin telefonunu fakat tum resimler gitti ne yapabilirim acill anneme soylemedim yardim onemli resimler vardi

avast

avast

Üye
Recuva ile kurtarabilirsin yada recoverymyfiles

• Beğen
Tepkiler: dogukan-
anılbaran

anılbaran

Üye
Sorunlarınız mevcut konu ile ilgili değilse lütfen ayrı konu açınız :locked2:

• Beğen
Tepkiler: tugsahh32