Turkcell Maxiplus 5 telefon açılmıyor!!!!(YARDIM)

Konu, 'Turkcell Android Cihazlar' kısmında ufukcan74 tarafından paylaşıldı. Okunma: 5435 | Cevaplanma: 1

1. Turkcell Maxiplus 5 telefon açılmıyor!!!!(YARDIM)

Merhaba , cumartesi sabahı dungeon hunter 4 oynarken oyun dondu ve tel hata verdi bnde kappattım ve sonra teli açamadım 2 gündür tel yatıyo aciill yardım . şuanda telefon hiçbir şekilde recovery moduna girmiyor (android system recovery 3e veya cwm) ses+ power kombinasyonu işlemiyor. telefon turkcell ekranında donuyor batarya cıkarmadan donma geçmiyor. umarım derdimi açıklıyabilmişimdir.LUTFEN YARDIM EDİN!!! telin garantisi var ama vermek istemiyorum.

Yazan: ufukcan74
  2. zte nin sitesinden turkcell maxiplus5 upragrade toolu indir teli FTM modunda aç kesin işe yarar
    edit=FTM modunda internet üzerinden romu bulup tele yükler.

Turkcell Maxiplus 5 telefon açılmıyor!!!!(YARDIM) konusuna benzer içerikler

1. Turkcell Maxiplus 5 Cep Telefonu ( 19 Temmuz 2012 | Turkcell Android Cihazlar )

Turkcell, ZTE işbirliği ile geliştirdiği yeni ürünü Maxiplus5 i tanıttı. 549TL'ye sunulan telefon 3.5inç ve 320x480 piksel TFT dokunmatik ekrana sahip. Android 4.0 işletim sistemi, 5 megapiksel çözünürlüklü kamera, NFC desteği, microSD kart...
  2. Turkcell MaxiPlus 5 yardım lütfen.. ( 4 Ağustos 2012 | Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek )

Arkadaşlar 3 gün önce Turkcell MaxiPlus 5 telefona Android 4.0 ıcs yüklü. ama içinde birsürü turkcelın kendı programları var. ve ben telefonun arayüzünü beğenmedıgım için go launcher yükledım işte bu yuzden telefon çok kasıyor. bunun için ne...
  3. Turkcell MaxiPlus 5 Root Yardım ( 7 Eylül 2012 | Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek )

arkadaşlar telefonu daha yeni aldım root atmaya çalıştım ama yapamadım yapabilen arkadaşlar varsa burada paylaşıp bana yardımcı olurlarsa iyi olur . şimdiden teşekkürler . çoğu yöntemi denedim ama yapamadım. acil yardım
  4. Turkcell Maxiplus 5 yardım ( 7 Ağustos 2013 | Turkcell Android Cihazlar )

Dün Turkcell maxiplus5 telefon aldık menuden birşeye giriyoruz, örneğin internet sonra geri tuşuyla geri gelip kapatıyoruz interneti fakat anasayfa tuşuna basılı tutunca orada açık gözüküyor (bu sadece internette değil herşeyde oluyor ). Uygulama...
  5. Maxiplus 5 Telefonum Açılmıyor !!! ( 3 Haziran 2014 | Turkcell Android Cihazlar )

Bu sitede paylaşılan maxiplus 5 v5 Deodex romu indirdim.Choose a zip to apply'e tıkladığımda Uptade_deodex.zip bir şey bulamadım.Sonra reboot now seçeneğine tıkladım.Ve saatlerdir bekliyorum telefonun açılmasını ama açılmıyor.Lütfen çok acil...
Yüklüyor...
28 Ağustos 2015 Cuma - 8:08:40