Turkcell maxiPLUS 5 için Offline FM Radyo

Konu, 'Android Genel' kısmında buroplus tarafından paylaşıldı. Okunma: 2307 | Cevaplanma: 5

1. Turkcell maxiPLUS 5 için offline (internetsiz) FM RAdyo Kullanmak isteyenler bu linkte göz atsnlar :) Servisuygulamasnı kendim yazdım ve bu uygulamayı kendimde kullanıyorum videosu bu
    [video=youtube;TBQFrXULz2s]http://www.youtube.com/watch?v=TBQFrXULz2s[/video]
    alternatif indrme için TIKLA

aydoslu1 ve Buğra bunu beğendi.

2. maxiplus5 kullanıyorum internetsiz radyo bulamıyordum çalışmanı gördüğümde çok sevinmiştim fakat arkadaşım linkte verdiğin dosyalardan (fm radyo uygulaması) ve (zip olarak indirmek için ) linkleri kırık dosya bulunamadı uyarısı veriyor otomatik kurulum uygulamasıda kurulum bitti diyor fakat görünür hiç birşey yok FAKE GİBİ GELDİ BANA.BÖYLE BİR UYGULAMA BULDUM DİYE SEVİNMİŞTİM UMARIM EKSİKLERİ GİDERİR VE DUA MI ALIRSIN YADA YALANCILAR KERVANINA KATILIRSIN

3. şuan yükledim emeğine sağlık çok güzel çalışıyo bunun android ses uygulamaları bölümünde olması lazım
  4. Evet link kırıktı linki yeniledim ABT Software - maxiplus5fmradyo yine bu adresten zip dosyasını indirebilirsin otomatik kurulum uygulaması USB hata ayıklaması ve Uyak kal seçeneği açıkken çalışıyor.

- - - Eklendi - - -

Teşekkürler güle güle kullanın yöneticilere mesaj yolluyorum hemen
    aydoslu1 bunu beğendi.
  5. Maalesef FM Radyo durdu. Mesajı çıkıyor ne yapmam lazım yardımcı olabilirmisiniz lütfen
  6. uygulama için teşekkürler
Yüklüyor...

Konu ile alakalı site aramaları:

1. turkcell maxi plus 5 fm radyo

,
  2. turkcell maxi plus 5 internetsiz radyo

,
  3. maxiplus 5 radyo

,
  4. turkcell maxi plus 5 radyo,
  5. maxiplus 5 internetsiz radyo,
  6. turkcell maxiplus 5 internetsiz radyo,