turkcell maxi plus 5 güncelleme

Konu, 'Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek' kısmında akın_akın tarafından paylaşıldı. Okunma: 8890 | Cevaplanma: 8

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. arkadaslar bende turkcell maxi plus 5 var rootlu. telefona güncelleme geldı ındırıyo 16mb. yenıden baslat dıyo cwm açılıyo orda hata verıyo. nedendır rottlu oldugu içinmi yoksa cwm dan mı. bırde unroot yapıp cwm u kaldırabılır mıyım acaba yardım beklıyorum

2. aynı sorun bendede var arkadaşlar orjinal rom elinde olan varsa yardım edebilir mi ?

3. yokmu yardım edebılecek bırı nasıl gucellestırme yapıcaz :hmmm
  4. Arkadaşlar turkcell in verdiği güncellemeyi yükleyebilmek için telefonun stock recovery sini kullanmanız gerekir.CWM sistem güncellemelerini yüklemek için uygun değildir.
  5. banada o lazım kardesım cmw yı kaldırmam lazım. rootla alakası varsa onuda kaldırmam lazım
  6. aldıgımdan ber, cwm yüklediğimee lanet ediyorum. ya kardeşm yokmu bu maxiplus ın stock recovery si neden hç biyerde yok. bunu biri söyleyebilirmi . kafayı yiyecem yaaa :@:@
  7. kardes telefonu nasil rootladin anlatabilirmisin lutfen :(
  8. rootlama bence kardeş :/ orjinal recovery gidiyo ozman. ve garanti dışı telefon. ben garantiye verdim garanti dışı orjinal olmayan yazılım yüklenmiş denildi. ha orjinal recoverysi olsa ozman geri garantiye sokabilirdim telefonu ama yok işte henüz.
  9. arkadaşlar kimse bu cihaz için uğraşmıyor ben yutdışı sitelere de bakındım ama unroot yöntemini bulamadım eğer bulabilen varsa paylaşsın ciddi bir sorun çünkü extra rom da çıkmıyor
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. turkcell maxi plus 5 güncelleme

,
  2. turkcell maxiplus 5 güncelleme

,
  3. maxi plus 5 güncelleme

,
  4. turkcell maxi plus 5 güncelleme nasıl yapılır,
  5. turkcell maxi plas 5 in güncellemesi,