turkcell maxi plus 5 güncelleme

Konu, 'Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek' kısmında akın_akın tarafından paylaşıldı. Okunma: 9635 | Cevaplanma: 8

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. turkcell maxi plus 5 güncelleme

arkadaslar bende turkcell maxi plus 5 var rootlu. telefona güncelleme geldı ındırıyo 16mb. yenıden baslat dıyo cwm açılıyo orda hata verıyo. nedendır rottlu oldugu içinmi yoksa cwm dan mı. bırde unroot yapıp cwm u kaldırabılır mıyım acaba yardım beklıyorum

Yazan: akın_akın
  2. aynı sorun bendede var arkadaşlar orjinal rom elinde olan varsa yardım edebilir mi ?

3. yokmu yardım edebılecek bırı nasıl gucellestırme yapıcaz :hmmm

4. Arkadaşlar turkcell in verdiği güncellemeyi yükleyebilmek için telefonun stock recovery sini kullanmanız gerekir.CWM sistem güncellemelerini yüklemek için uygun değildir.

5. banada o lazım kardesım cmw yı kaldırmam lazım. rootla alakası varsa onuda kaldırmam lazım

6. aldıgımdan ber, cwm yüklediğimee lanet ediyorum. ya kardeşm yokmu bu maxiplus ın stock recovery si neden hç biyerde yok. bunu biri söyleyebilirmi . kafayı yiyecem yaaa :@:@

7. kardes telefonu nasil rootladin anlatabilirmisin lutfen :(

8. rootlama bence kardeş :/ orjinal recovery gidiyo ozman. ve garanti dışı telefon. ben garantiye verdim garanti dışı orjinal olmayan yazılım yüklenmiş denildi. ha orjinal recoverysi olsa ozman geri garantiye sokabilirdim telefonu ama yok işte henüz.

9. arkadaşlar kimse bu cihaz için uğraşmıyor ben yutdışı sitelere de bakındım ama unroot yöntemini bulamadım eğer bulabilen varsa paylaşsın ciddi bir sorun çünkü extra rom da çıkmıyor

turkcell maxi plus 5 güncelleme konusuna benzer içerikler

1. Turkcell Maxi Plus 5 ( 3 Ağustos 2012 | Cep Telefonları Genel )

Benim nokia c5-03 üm var ve android işletim sistemine geçmek istiyorum babamın hattı faturalı ve geçen reklamda Turkcell Maxi Plus 5 gördüm aylık 5 tlye alcam ilk akıllı telefonum olcak sizce almalımıyım bütcem kısıtlı olduğu için en mantıklı...
  2. Turkcell maxi plus 5 ( 6 Ağustos 2012 | Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek )

Arkadaşlar bu tele nasil root aticam bulamadim bi türlü zte nin hangi modeli bile olduğu belli deil
  3. Turkcell maxi plus 5 ( 30 Eylül 2012 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadaşlar bugün babam bu telefonu almış bana. ama bana mesaj geldi " turkcell adresi kişilere eklensin mi " diye bende tamam dedim. ve babamın rehberindeki kişiler otomatik eklendi. silemiyorumda hepsini silmem lazım. ve sadece benim...
  4. Turkcell maxi plus 5 ( 17 Kasım 2012 | Orjinal Zil ve Mesaj Sesleri )

arkadaşlar turkcell maxi plus 5 orjinal melodilerini arıyorum. elinde olan varsa lütfen paylaşsın.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Temmuz 2015 Çarşamba - 12:45:17