Turkcell liler,Vodafone Gibi 8TL sınırsız cepnet paketi istermisiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Killastyle

Killastyle

Üye
ben hiç sanmıyorum internet konusunda trkcl çok bencil!

ahmetyavuzmardi

Üye
harika olur valla. bu kazıkçı vodafondan kurtulurum en azından.sırf interneti yüzünden vodafona katlaanıyorum...

mystiery_

mystiery_

Üye
konu açılalı bir seneyı geçmiş Turkcellde hala icraat yok

/GoKaY/

Üye
Turkcell 250 MB İçin 14 TL İstiyor. Sınırsız Paket Yapacağını Sanmıyorum :)

Rocker84

Rocker84

Üye
    Konu Sahibi
evet hala sınırsız uygun net için vodafone kullanıyorum ve hala icraat göremedik Turkcellden :)

nhtfdn01

Üye
evet istiyoruz tşk.

Malamadrı

Malamadrı

Üye
turkcell böyle birşey asla yapmaz istediğiniz kadar mail atın yapmaz mb yüksektir hız yüksektir ama yinede sınırsız yapmaz mb ve hız yükseldikçe de fiyat artar benim görüşlerim bunlar turkcell yapmaz arkadaş en kaliteli hat net konusundada çok kaliteli vodafone sınırsız kampanyası yokken 0.face dönemlerinden bahsediyorum yani en yoğun saatte bile net jet gibiydi anlatabildim mi arkadaşlar

gölgee_65

gölgee_65

Üye
bırak sınırsız Turkcell 8 Tl'ye 1 gb verse koşa koşa giderim

phasan

phasan

Üye
öyle bir hizmet verdiği için vodafonu kutluyorum kardeş hız yavaşlıyor derken hep kesilmiyor ya buda cep için oldukça yeterli

bencede yavaşlıyor ama net kopmasına sahit olmadım

Lord Of The Red

Lord Of The Red

Üye
vodafone 8tl degıl o eskı uyelıkler ıcın gecerlı ıstek ısterken suankı kampanyalara bakılmalı adamlar hadı 8tlye sınırsız vodafone cep net bıze bın tane hat al dese ne yapacaksın?

phasan

phasan

Üye
vodafone 8tl degıl o eskı uyelıkler ıcın gecerlı ıstek ısterken suankı kampanyalara bakılmalı adamlar hadı 8tlye sınırsız vodafone cep net bıze bın tane hat al dese ne yapacaksın?

şuan ilk 3 ay 7 tl sonra 14 tl 250 mb sınırsız

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
en iyi yontem komsuya faturada yardm edecen 15tl kadr sınırsız 20mbps taklcan ;)

15097

15097

Üye
güya sınırsız internet yaptıklarını sanıyor turkcell. 3tlye 20mb sonrası sınırsız diyor ama hız 5kps kepazelik resmen ya!!!

phasan

phasan

Üye
güya sınırsız internet yaptıklarını sanıyor turkcell. 3tlye 20mb sonrası sınırsız diyor ama hız 5kps kepazelik resmen ya!!!

türkcel 1 gb sınırsız net yaptı 12 ay 19 tele sonraki 12 ay 32 tele 1 gb sonra hız 96 düşüyor

place3461

place3461

Üye
aveaya gelin 30 tl verin sınırsıza daha iyi:) hemde bir tarife olduğu için dakikalarınız da var..turkcell kazıktır kazıklanmayın

- - - Eklendi - - -

ha birde cep için onca para vermenize gerek yok free internet var detaylar konusunda bilgi verebilirim:)

15097

15097

Üye
aveaya gelin 30 tl verin sınırsıza daha iyi:) hemde bir tarife olduğu için dakikalarınız da var..turkcell kazıktır kazıklanmayın

- - - Eklendi - - -

ha birde cep için onca para vermenize gerek yok free internet var detaylar konusunda bilgi verebilirim:)
free internet ? ;)

phasan

phasan

Üye
vodafone gibi olmaz

Üst Alt