Turkcell liler,Vodafone Gibi 8TL sınırsız cepnet paketi istermisiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Rocker84

Rocker84

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell liler,Vodafone Gibi 8TL sınırsız cepnet paketi istermisiniz?
Buna evet diyenlerdenseniz

adresine gidip seçim yerinden "iyi bir fikrim var" ı seçip,vodafone 8 tl sınırsız cepnet paketi benzeri paket istediğinizi belirtmeniz ve ilgili yerleri doldurmanız.*mutlaka cebinizi douğru yazınız..

eğer benim gibi sadece cepten net size yetiyorsa ev veya iş haricinde bu katılıma destek olun arkadaşlar..ben vodafona geçmek istemediğimden böyle bir istekte bulundum turkcellden dün gece ve bugün müşteri hizmetleri tarafından arandım..beklentimi gerekli mercilere bildireceklerini bildirdiler ve vodafone paketi hakkında da bilgi vermeyi ihmal etmediler..100 mb dan sora hız düşüyor gibi..bende 56k dan bağlanırdım pc de deyip bunu örnek vererek bu hızın cep için çok yeterli olacağını söyledim ve tekrar bildireceğini yinelediler...sizden ricam nekadar çok istek olursa turkcell den de böyle bir paket çıkmasına katkınız olur..şahsen sadece cepten giridiğim için (adsl harici) telefonun 3g özelliğini kapadım edge ile bağlanıyorum ve yetiyor..ki hız düşse bile yetecektir tekrar ki bazı arkadaşlar vodafone un paketini pc dede kullandığını gösterdiler :ehe

• Beğen
Tepkiler: tayfoon, Burak, must20 ve 11 diğerleri

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
Güzel düşünce ben daha önce hem yazılı hem sözlü olarak bildirdim. Gerekli mercilere ilettiklerını söylediler...Haydi arkadaşlar sizde düşüncelerinizi bildirin.

C@RPe_DieM5484

C@RPe_DieM5484

Üye
bilgilendirme için saol kardeşim bu konuya herkesın n duyarlı olmasını isterım zira yedikleri konturlerın haddi hesabı bellı değil bu kadarı fazla artık bı yerde kalsınlar

Rocker84

Rocker84

Üye
    Konu Sahibi
haftalık paket kullanıcısıyım ki ayda 5-6 haftalık paket alıyorum bununda tanesi 5 TL yazık günah ama bakmamda lazım takip ettiğim siteler var..ikinci bi hatta taşımak istemiyorum yanımda iş gereği hattıda tşımadım ne kadar çok olursak okadar etkimiz olur düşüncesindeyim :)

izmirligenc

izmirligenc

Üye
evet herkese bole bir istekte bulunursa birseyler olabilir herkes yazsin

Rocker84

Rocker84

Üye
    Konu Sahibi
az önce Turkcell den teşekkür mesajı geldi :)

izmirligenc

izmirligenc

Üye
o mail atan herkese gelir robot gbi bisi mailiniz ulasinca mailinizi aldik tsk ederz die gelir sonra cvp veririler

RepresentativE

RepresentativE

Üye
ben turkcell müşteri hizmetlerinde çalışıyorum belirtilen gerçektir reklamlarda çok şatafatlı gösteriliyor insanlara ama alttan hızlı geçen küçük cümleleri kaçırıyoruz maalesef.100 mbden sonra hız çok yavaşlamaktadır.ayrıca türkiyede internet hizmetini en iyi şekilde veren şirket turkcell dir ne kopma var ne hız düşüşü.

ramakm86

ramakm86

Üye
Yazdım biseyler bakalım umarım duyarlı davranırlar

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
ben turkcell müşteri hizmetlerinde çalışıyorum belirtilen gerçektir reklamlarda çok şatafatlı gösteriliyor insanlara ama alttan hızlı geçen küçük cümleleri kaçırıyoruz maalesef.100 mbden sonra hız çok yavaşlamaktadır.ayrıca türkiyede internet hizmetini en iyi şekilde veren şirket turkcell dir ne kopma var ne hız düşüşü.

öyle bir hizmet verdiği için vodafonu kutluyorum kardeş hız yavaşlıyor derken hep kesilmiyor ya buda cep için oldukça yeterli

solgun50

solgun50

Üye
internet hizmetini en iyi veren trcll demiş arkadaş ama inanın ki 3g de vfone çoğu ilçede tek başına yani trcllden çok ilerdeler hem ülkemizdeki tek kanı şu en iyisi trcll yok öyle bişey bakın kıyaslayın ben avea kamu heryöne extra kullanıyom 1600 dk avea 400 dk diğer yönler numara taşımaya 29 tl bide 1 yıl taahhüt yüzde 25 indirim 20 tl hem geçenlerde 6 ay boyunca heryöne 60 dk daha hediye edildi toplamda 20 tl ye 1600 artı 460 varmı trcllde bunlar yok vfonede cep avantaj bence bomba trclin adam gibi tek tarifesi 35 tl ye 1200 dü onuda hızla kapattılar zaten saygılarımla talepleriniz umarım olur...

Rocker84

Rocker84

Üye
    Konu Sahibi
Şuan vodafone un sınırsız cepnet paketini denemekteyim üstelik bağlantımıda 3g yi kapatarak yaptım..5800 kullanıyorum online radyo bile dinliyorum edge ile.dolayısıyla hız gayette tatmin edici.turkcell in paketiyle (50mb 5Tl) hiç bi farkı yok hız konusunda..böyle giderse vodafone u net için kullacağım..birde 20 tl yükledim 100 dk heryöne bedava verdi buda cabası..vodafone u kullanıcam sanırım.turkcell ide yanımda taşırım..bekliyoruz sonuç değişir umarım.

asigsasi

asigsasi

Üye
Arkadaşlar bende başvurdum fakat bunlar hiç birşey yapmaz. Bana gelen mail şöyle

Sayın Işık, Hazırkartlarımız için sunduğumuz internet paketlerimizi aşağıdaki linkle beraber sunmak isterim. bireysel/servisler/internet/ internetpaketleri/faturalihat Görüş ve önerilerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımla, Merih ÖZKAN Müşteri Çözüm Merkezi TURKCELL İletişim Hizmetleri A.Ş

Larock

Larock

Üye
ben de destek veriyorum.

--------------- Ekleme ---------------

peki sence 100mb'dan sonra internetin tamamen kesilmesi mi iyi hızını düşürerek devam etmesi mi?
cepten kullanıldığı için 100 mb'dan sonra 96kbps hız çok da kötü bir hız değil.
ayrıca 3g konusunda yaşadığım tecrübeler vodafone'nin daha iyi olduğunu gösteriyor.

tunalar

Üye
valla ben pc suit kurdum vodafondan pc ye baglanıyom.pc den nete giriyom.kazıkçı türkcell in yüzünden iki hat taşıyom.yıllardır kullandıgım numaram olmasa tcelli 1 gün taşımam

ishak18

ishak18

Üye
ben vodafon bu paketi çıkardıgı zaman hemen turkcellden vodafone geçtim:oke:

calypso16

calypso16

Üye
vodafon ile

♥SE®ENITY♥™

Üye
Evet hız düşüyor ama en azından sınırsız

sskkll

sskkll

Üye
turkcell kadar sahtekar bir operatör görmedim arkadaşlar vodafone a geçtim.internet sms arama herşey avntaj.turkcell hattım varken kalan tl:-5.76 vodafone:10.18

erdem0543

Üye
isteriz tabi.vodafona geçecem bu yüzden

Üst Alt