turkcell kontör

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tosunak1.

Üye
    Konu Sahibi
turkcell kontör
ARKADAŞLAR HEPİNİZE SLM BENDE YENİ ÖĞRENDİM SİZİNLE PAYLAŞAYIM DEDİM: TURKCELL ABONESİOLN ARKADAŞALAR YPSIN YANLIZCA 1 DEFALIĞINA 100 KONTÖR VERİP 3 AY BOYUNCA BEDAVA KONUŞMAK İÇİN (play wctrnf) YAZIP (2523) NUMARASINA GÖNDERİN VE 100 KONTÖR KESİLİR VE 3 AY BOYUNCA BEDAVA KONUŞA BİLİRSİNİZ AMA BU SADECE 1 DEFA OLUR BEN YAPTIM 3 HATTIM VARDI ÜÇÜDE OLDU BUNU FATURALI HATLARDA YAPA BİLİR YANLIZCA TÜKSEL İÇİN İLERDE GÖRÜŞMEK ÜZERE BB UNUTMADAN KAMPANYA HERZAMAN GEÇERLİDİR BB:yuru:yuru

Lacrymosa

Üye
Düzenleme.

tosunak1.

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım sen inanma yemin ederim doğru yapan yapsın benimle alakası yok innanmayanyapmasın

mehmet1.

mehmet1.

Üye
arkadaşlar doğruymuş ben yaptım ve bir ileti geldi türkcellden 3ay bedava konuşma paketi kazandınız diye bir mesaj geldi ve şu an kullanıyorum ve her yöne imiş

tosunak1.

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar gördünüzmü adam yapmış kullanıyor yukardaki adem kanızı karıştırmasın :boxhıı bu arada bu kampanya en çok sevgililerin işine yarıyacak gibi gözüküo

Lacrymosa

Üye
Peki, doğruysa özür dilerim. Verdiğiniz kod daha önce gördüğüm oraya buraya üye yapmaya yarayan kodlara çok benziyordu o yüzden öyle düşündüm.

tosunak1.

Üye
    Konu Sahibi
yok adem kardeş reklam olmasın bende başka bir siteden gördüm yaptım oldu

emmrecan

emmrecan

Üye
wayyy :D güzelmiiiş denerim en ksa zamanda

suleymanatban

Üye
güzel numara:D

xErKaNx

Üye
Sayin site yetkilileri bu konunun dogrulugunu arastirmaniz mumkunmu acaba.

pegasus7

pegasus7

Üye
Arkadaşlar yok böyle bir şey Müşteri Hizmetleri 444 0 535 Turkcell'i arayıp sordum. Bilgimiz dahilinde olmayan bir şey dediler yaklaşık 4 dk. bekledim ve sonra aynı şekilde bilgilendirme yaptılar. Bunun Turkcell'e uzaktan yakından alaksı olmadığını söylediler.

Google'da da aynı şekilde arama yaptım hiç bir şey yok dönüp dolaıyor arama mototru bile bu sayfayı veriyor.

İşte o link:

ediesel

Üye
yeni bir dolandırıcılık tekniği daha aman ne güzel

ivdg

ivdg

Üye
ben başkasında görmeden denemem :D

dare.

Üye
arkdaşlar şu 2523 için bi sitede yazan bir not

İlk mesajtaki gibi bazı uyanıklar sizin bir anlık boşluğunuzu yakalayıp kendileri için çıkar sağlamaktadır.Anladığım kadarıyla bir oyunda kullanılmak üzere adam/çocuk sizin mesajlarınız ile bellirli bir ücret toplayıp oyunu sunucusuna sizin ödemenizi sağlatıyor.
O mesajtaki kullanıcı adı ile turkcele başvurunki bu tip adamlara olanak sağlamasınlar sizin gibi başkalarıda yanmasın.Hatta direk dava açın iligli firmaya parayı tek mesajla almak nasılmış öğrensinler.Zaten o kullanıcı adının ip si vs kayıtlıdır direk adama ulaşırlar onlarda o kişiye dava açar..
Konu bilgi olarak kalması için forumdadır..

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar 2523 servisi turkcell de knight online oyunu için cash yani ejderpara(EP) alımı için bir servistir. .. oyuna gelmeyin

tosunak1.

Üye
    Konu Sahibi
ya arkadaş size yaranılmıo ne bilem ben öyle olduğunu. zaten yazdım mesajlarda bakın görürsünüz bende başka bir forumdan aldım alıntı yani öyleyse yapmayın !konu kaptılmıştır ! (açan kişi tarfından)

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
tosunak1. başka bir üyelikle daha giriş yaptı.
tosunak1. adlı üye, aynı bilgisayardan , mehmet1. and tosunak1. nicki ile giriş yaptı. Bilginize !

Kimi kandırıyorsunuz siz?..
Hoşçakalın. :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt